https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bitci Holding kripto para ekosistemini Bodrum’a taşıyacak – World Digital Media News

Bitci Holding kripto para ekosistemini Bodrum’a taşıyacak – World Digital Media News


Türkiye’nin önde gelen entegre kripto para ailelerinden biri olan Bitci, Bodrum’da düzenlenen Bitci Summit 2023’ü duyurdu. Tüm Bitci Holding şirketlerinin yol haritası ve stratejilerinin paylaşılacağı etkinlik, 4-5 Şubat tarihlerinde Bodrum Bitci Teknoloji Üssü’nde gerçekleşecek. Etkinliğe Bitci Yönetim Kurulu ve Bitci ekibinin yanı sıra şirket çalışanları, fikir liderleri ve medya temsilcileri katılacak.

Dünyanın birçok ülkesinde Türk kripto para şirketlerinin bayraktarlığını yapan Bitci, 2023 planlarını açıklayacağı Bitci Summit 2023’ü duyurdu. Geçtiğimiz günlerde sektörün isimlerinden Ahmet Onur Yeygün’ün CEO koltuğuna oturduğu Bitci Borsa, 2023 yılı haritasını ve stratejilerini konferans katılımcıları ile paylaşacak.

Borsa, 2022 yılında kurduğu faaliyetlerini geliştirmek için tüm şirketlerini Bitci Holding adı altında tek çatı altında topladı. 4-5 Şubat tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek olan bu etkinlik ile Bitci Holding bünyesindeki tüm şirketlerin hazırlığı katılımcılara sunulacak.

2 günlük bir etkinlik takip edilebilir.

4-5 Şubat tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilecek olan Bitci Summit 2023’e Bitci Holding Yönetimi, Bitci ekibi, iş ortakları, sektör kanaat önderleri ve medya temsilcileri katılacak. Ayrıca 2 gün sürecek olan etkinlik Bitci hesaplarında kişilere gösterilecek.

Başta Brezilya olmak üzere birçok ülkede şirket ve hizmetlerde “Türk kripto para borsası” olarak bilinen Bitci’nin, McLaren F1 Team, Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Motosiklet Federasyonu, Moto GP ile iş birliği yaptığı biliniyor.

Yıllardır beklediğimiz ve sabırsızlıkla beklediğimiz bir sürecin başladığını duyuracağız.

Bitci Zirvesi 2023 hakkındaki düşüncelerini açıklayan Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygun“Bitci Holding olarak 2022 yılında kurumsallaşma planımızın en önemli bölümünü tamamladık. Geçen yıldan bu yana Bitci çatısı altındaki tüm şirketler tek şirket yönetiminde tutuluyor. 2023 yılı ise yıllardır beklediğimiz ve dört gözle beklediğimiz yıl.Bu yıl projelerimizin, teknolojimizin ve ürünlerimizin en büyük adımlarını atacağız.Bunu nasıl götüreceğimizin haritasını Bitci Zirvesi 2023’te göstereceğiz. Özlediğimiz ve sabırsızlıkla beklediğimiz bu etkinlikte kilit paydaşlarımızı ve şirketlerimizin ünlü isimlerini ağırlamaktan onur duyuyoruz. Bunu başaracağız. 2023 yılına kadar Bitci Summit 2023 ile dünyadaki tüm Bitci planlarını duyuracağız.” .

Sektörün kalbi iki gün boyunca Bodrum’da atacak

Bitci Zirvesi 2023 hakkında daha fazla bilgi Yeygün“Bitci, ülkemizden dünyada açılan en iyi kripto para geçmişine sahiptir. Dünyanın en büyük işbirlikleri ile adından söz ettirmiş ve bu sektördeki birçok soruna çözüm üreten bir şirketiz. Büyüyen uygulama süreci, Bunu anlatmak için Bitci Summit 2023’ü düzenliyoruz. İki gün boyunca sektörümüzün kalbini Bodrum’a taşıyacağız ve Bitci Holding’in stratejisini anlatacağız. programında Bitci Holding 2023 Yol Haritası Toplantısı, Bitci Teknoloji Üs Gezisi, Network Etkinlikleri gibi etkinliklerin yanı sıra misafirlerimizle bir araya geleceğimiz çeşitli etkinlikler hazırladık Bitci Summit 2023, bizi ilgilendiren her şeyi anlatacağımız büyük bir bölüm olacak. seansımıza etkinlik olarak ekleyeceğiz.Yöntemlerimizi ve stratejilerimizi bize katılacaklara ve bizi takip edecek herkese anlatmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

4-5 Şubat tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilecek olan Bitci Summit 2023, Bitci hesaplarından takip edilebilecek.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın