https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bitcoin 25 bin doların üzerine çıktı ve MEXC (MX) yılın en yüksek seviyesine ulaştı

Bitcoin 25 bin doların üzerine çıktı ve MEXC (MX) yılın en yüksek seviyesine ulaştı


Singapur, Singapur, 22 Şubat 2023, Chainwire

Bitcoin 2023’te yeni bir zirveye yükselirken, MX en iyi performans gösteren token borsası oldu. A 7 günlük büyüme %32.

Bitcoin’in 25.000 doların üzerindeki fiyat rallisi, kripto para piyasasında çılgın bir aktiviteyi tetikledi. Yatırımcılar fiyat artışlarından yararlanmak için akın ederken, en önemli borsalardaki işlem hacmi katlanarak arttı.

Önde gelen borsalardan biri olarak, Meksika Vadeli işlem ticaretinin günlük ortalama %1.200’lük işlem hacmi büyümesiyle önemli bir patlama elde ettiğini açıkladı.

ana unsurlar

  1. BTC kısa süre önce 7 günde %16,61 artışla yaklaşık 25.247 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin en son Haziran 2022’de 25.000 doların üzerinde işlem gördü.
  2. Son iki ayda MEXC Coin (MX) yükseldi, %81,82 arttı ve 16 Şubat’ta 7 ayın en yüksek seviyesi olan 1,44$’a ulaştı.
  3. MX şu anda 24 saatlik işlem hacmi 2.954.282$ ile 1.21$’dan işlem görüyor.

Rally MX Drive nedir?

  • Eylül 2022 itibariyle, Meksika 10 milyondan fazla kullanıcısı olan platformun kripto para likiditesi dünyada ilk sırada yer alıyor. MEXC’nin derin likiditesi, yatırımcılara piyasa fiyatını ciddi şekilde etkilemeden işlemlere girilip çıkılabileceği konusunda güven vererek MX belirtecinin temelini oluşturur.
  • MEXC’nin “Önce Kullanıcı, Sizin İçin MEXC Değişiklikleri” taahhüdü, MEXC’nin En popüler 10 kripto para birimi hizmeti cloudflare tarafından. Derecelendirme, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin etkisine ilişkin nihai rapor kartı olarak kabul ediliyor ve ayrıca MEXC’nin pazardaki bilinirliğini artırdı ve MX’in fiyatını yükseltti.
  • MEXC Launchpad, MX sahiplerine ilk rulolar sırasında airdrop almaları için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Son zamanlarda platform, GameFi 2.0’a öncülük eden ve NFT TCG teknolojisini kullanan en son Launchpad projesi DeHeroGame’i tanıttı. Bu lansman, MX Staking için yüksek bir talebi ateşledi.

ifade

Inc. Başkan Yardımcısı Andrew Weiner, “Genel pazarın iniş ve çıkışları boyunca müşterilerimize odaklanmayı asla bırakmadık” dedi. Meksika. “Müşterilerimizi desteklemenin önemli bir kısmı, ticaret yaparken onlara güven vermektir, bu nedenle ticaret ücretlerimizi piyasadaki en düşük seviyeye indirdik.”

MEXC kısa süre önce platformunda işlem yapmak için revize edilmiş ücretleri açıkladı. Yeni ücret yapısı, vadeli işlemler için %0 yapıcı ücreti ve %0,03 alıcı ücreti içerir. Siteler için yapıcı ücreti de %0’dır ve %0,1’lik bir alma ücreti vardır.

Ortalama olarak, kripto para birimi borsaları %0,02-0,06 arasında bir ücret oranı alır. Bu fiyat ayarlamasının ardından MEXC, tüm sektör genelinde en düşük işlem ücretine sahip platform oldu. Hiç şüphe yok ki bu rekabetçi fiyatlar çoğu kripto para birimi kullanıcısı için çok cazip.

iletişim

Halkla İlişkiler Başkanı, Antonio Wu, MEXC Global, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın