medyauzmani.com

Bitcoin (BTC) için yükseliş göstergesi bir metrik gösterge sağlar


Bitcoin boğa sinyali: Borsa çıkışı yükselişte. Zincir üstü veriler, Bitcoin pazarının son zamanlarda arttığını gösteriyor ve bu, kriptonun değerini doğrulayabilecek bir işaret. Bitcoin netflow borsası son günlerde çok fazla kırmızı gösterdi.

Bitcoin piyasası piyasadan çıkıyor

Bir analistin CryptoQuant gönderisinde bildirdiği gibi, yatırımcılar yakın zamanda borsadan 60.000’den fazla BTC çekti. Buradaki kilit gösterge, merkezi borsanın cüzdanlarına giren veya çıkan Bitcoin miktarını ölçen “toplam ağ değişimi” dir. Maliyet metriği, girdi ve çıktı arasındaki farka göre hesaplanır.

Bu göstergenin değeri sıfırdan büyük olduğunda, piyasada çıkışlardan daha fazla giriş olduğu anlamına gelir. Böyle bir eğilim, eklendiğinde, yatırımcılar için bir kayıp işareti olabileceğinden, kripto fiyatının değerini düşürebilir. Öte yandan, negatif bir net akım eğilimi, yatırımcıların şu anda daha fazla para verdiğini gösteriyor. Böyle bir eğilim, piyasada bir satın alma baskısına işaret edebilir ve dolayısıyla BTC fiyatını artırabilir.

Bu sayfadaki grafikte birkaç yıl boyunca Bitcoin borsasında Bitcoin borsasının geçmişini görebilirsiniz.

Bitcoin

Yukarıdaki grafikten de görebileceğiniz gibi, tüm pazarlardaki Bitcoin hacmi son üç gün içinde negatif bir artış gördü. Tokenin fiyatındaki bu dalgalanma, ayların en büyük toparlanması olan döviz cüzdanlarını bırakmak için 61.000 BTC’den fazla oldu. Kriptonun fiyatı aylardır mücadele ediyor, bu nedenle bu tür yeni talep para birimini destekleyebilir ve geçici olarak işleri tersine çevirmeye yardımcı olabilir.

Yazma sırasında, Bitcoin fiyatı son yedi gün içinde %1 artışla 19.1 bin dolar civarında seyrediyor. Geçen ay, kripto %5 kaybetti. Aşağıda, para biriminin son beş gündeki fiyatlarını gösteren bir grafik bulunmaktadır. Bitcoin, kriptonun değeri istikrarlı bir şekilde düştüğü için son zamanlarda yüksek bir fiyat görmedi. Bir istisna, birkaç gün önce 20.000 doların toplanmasıydı, ancak bu gücün kaybolması uzun sürmedi ve BTC, birleşik seviyelerine döndü.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın