medyauzmani.com

Bitcoin Cash BCH/USD dalgalı hareketi sürdürüyor. Alıcılar Acımasız mı?


  • Bitcoin Cash, üç aydır 110 dolara yakın tutuldu

  • Kripto para fiyatının hareketi Bitcoin fiyatının hareketine yansıdı.

  • BCH, 110 dolardan olası bir fiyat tersine dönüşünü gösteren birden fazla dip oluşturdu.

Bitcoin Nakit BCH / USD Boğalar net bir mesaj gönderiyordu. 110 dolar seviyesini olduğu gibi tutmak istiyorlar. Piyasalar stres altındayken bile, BCH Haziran ayından bu yana aynı seviyede kaldı.

Eh, Bitcoin Cash’in fiyat dinamikleri ana blok zincirininkilere benzer, Bitcoin. İkincisi, kripto para birimlerinin kralıydı. Bu nedenle, Bitcoin’in çok boğa piyasalarında tüm manşetleri çalması bekleniyor. Ancak yatırımcılar Bitcoin Cash’e Bitcoin’e daha ucuz bir alternatif olarak bakıyorlar. Bununla birlikte, 122 $ gibi nispeten mükemmel bir fiyatla işlem gördüğü için en ucuz kripto para birimi değildir. Bununla birlikte, bitcoin için 20.200 dolarlık düşük fiyata kıyasla fiyat bir kuruş.

Fiyat hareketine dönersek, bitcoin alıcıları her zaman 19.000 doları savundu. Seviyedeki birden çok belirgin dip, kripto para birimi için en makul psikolojik dip olabileceğini gösteriyor. BCH de benzer şekilde hareket etti ve bunun yukarı yönlü bir toparlanmayı memnuniyetle karşılayacağını düşünüyoruz.

BCH 110 dolardan birden fazla dip yapıyor. Bu ne anlama geliyor?

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile BCH satın alın

Bit El İlanı

Dünyanın en güvenilir borsasında kolayca Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer sanal para birimlerini Euro cinsinden alıp satabilirsiniz. bitFlyer’ın Avrupa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren lisanslı bir finans kurumu olduğunu bilerek güvenle ticaret yapın.

BCH’yi bitFlyer ile bugün satın alın

Kaynak – TradingView

Teknik açıdan bakıldığında, BCH 110 dolar seviyesinde birkaç dip yaptı. Çoklu dipler, kendi başlarına trend veya fiyat göstergeleri değildir. Bunun yerine, satıcılar ve alıcılar arasında bir kontrol savaşı gösterirler.

Uzun bir daralma döneminden sonra meydana gelen çoklu dipler, trend değişikliğinin önemli bir işareti olabilir. Başka bir deyişle, alıcıların gelmeye başladığını ve satış baskısını aşındırdığını gösterir.

BCH’den sonra ne olacak?

Yukarıdaki grafik, Bitcoin Cash’i 110 $ seviyesinde kontrol etmeye çalışan alıcıları gösteriyor. Sabırlı bir yatırımcı için bu, ivme başlamadan önce ideal bir giriş noktası olacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın