medyauzmani.com

Bitcoin fiyatı 28 bin doların altına düştüğü için WOO Network fiyatı 0,24 dolara düştü


  • WOO Network, 0,35 doları reddettikten sonra daha fazla satış gördü.
  • Kripto analisti, WOO’nun 0,20 dolara düşebileceğini söylüyor.
  • WOO’nun kayıpları, Bitcoin’in Pazar günü yaklaşık 27.400 dolara düşmesiyle geldi.

Bitcoin, Ethereum ve diğer büyük kripto para birimleri için büyük düşüş hareketlerinin ardından kripto piyasası boğalar arasında zayıflık görmeye devam ederken, WOO Network’ün fiyatı Pazar günü çift haneli düştü.

WOO, son 24 saatte %10’dan fazla ve son yedi günde yaklaşık %26 düşüşle 0,24 dolar civarında işlem görüyordu. Öte yandan, bitcoin 27.800 $’lık kilit destek seviyesinin altına düşerek 27.400 $’a yaklaştı.

WOW nedir?

WOO, blockchain tabanlı bir merkezi olmayan finans (DeFi) ve merkezi finans (CeFi) platformu olan WOO Network’ün yerel tokenidir. Alım satım platformunda kullanıcılar BTC, ETH ve diğer madeni paraları alıp satabilir ve likidite ve düşük maliyet açısından en iyi uygulamalardan birinden yararlanabilir.

Kullanıcılar, WOO X adlı CEX platformunda sıfır komisyonlu işlemlere erişebilirken, DEX WOOFi platformu zincirler arası takaslar ve tek taraflı getiriler sunar. Her iki platform da WOO tarafından desteklenmektedir.

1,7 milyar WOO dolaşım arzına sahip olan ve dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’te işlem gören WOO token, satışlar arttıkça günlük hacimde katlanarak artış gördü. CoinGecko’dan alınan veriler, Pazar günü saat 16:00 ET itibariyle toplam 55 milyon dolardan fazla olduğunu gösterdi ve bunun 19 milyon dolardan fazlası Binance’teki WOO/USDT çiftindeydi.

WOO fiyatı: analist 0,20 dolara düşüş bekliyor

Cryptocurrency Trader ve Analist TraderSZ, WOO Network Fiyatı Bugün Erken saatlerde 0,28 $’lık Yüksek Seviyelerden Taşındı abone Kripto para birimi teknik kurulumu.

Tüccara göre, WOO haftalık grafikte trend çizgisini tersine çevirdi. Trend çizgisinin üzerindeki net iptal ile fiyat tahmini, ayıların itişlerini geçen haftanın en düşük seviyesine kadar uzatabileceği yönünde.

Analistin vurguladığı alan, WOO’nun son zamanlarda 0,35 $ civarında yüksek seviyelere çıktığı bir alan olan 0,20 $ civarında bulunuyor. Psikolojik seviyeden reddedilme ve 0,20 dolardaki olası zayıflık, WOO fiyatını 0,14 dolar seviyesine çekebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın