medyauzmani.com

Bitcoin Halving İçin Geri Sayım Devam Ediyor – World Digital Media News


Son haberler Bitcoin’e fayda sağladı.

ABD’deki bankacılık krizinin yönetimi her şeyin göstergesiydi. Krizin Avrupa’ya yayılması yatırımcıları da endişelendirdi. Değiştirmek Bitcoin Çok geç olmadan iyi bir işaret gösterir.

Piyasanın en yaşlısı hatırlayacaktır; İsviçre borcu2017 CEO’su Thiam ye, Bitcoin’den bir balon olarak bahsederek, kripto para biriminin uzun vadeli beklentilerini sorguluyor. Ama şimdi bankanın başı dertte.

Eskiden Bitcoin ve türevlerini hor gören birçok uzman ve uzman, artık sadece piyasayı izlemekle yetiniyor. 2021 yılında Bitcoin bir izlenim bırakarak bunu herkese kanıtladı. Şimdi, belki de en büyük Bitcoin Halving ile birleşecek.

Bitcoin Halving ile neyi bekliyoruz?

2024’ün ilk yarısında, tercihen Nisan sonu veya Mayıs başında, BTC 840.000 bloğa ulaşmayı hedefliyor. Belirlenen zamanda diğer yarısına ulaşacaktır. Çıkarılan her blok için 6,25 BTC yarıya indirilecek.

Bitcoin Azaltma; Sadece 21 milyon BTC olabileceğinden, ilk sabit varlığın arzını kontrol etmek için ortaya çıktı. Bitcoin, enflasyonist para birimlerinin aksine onu ucuz hale getiriyor.

Geçmişte En son Mayıs 2020’de olmak üzere kısmi bir azalma yaklaşık dört yılda bir gerçekleşir. Bunu genellikle Bitcoin değerindeki bir artış takip eder.

Bitcoin bu kez ne kadar satın alacak?

kripto analisti mantıklı kök, önceki Bitcoin Halving döngülerindeki madeni paraların değerini inceledi.

Analist, bunu tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) odaklanan bir grafikte karşılaştırdı.

Geçmişe bakıldığında, benzer tarihlerden sonra klasik tasarımların zamanı gibi ilginç paralellikler görülüyor.

Analist geçtiğimiz günlerde, Bitcoin’in 20 Mart’tan bu yana Halving pazarına %72 oranında girdiğini gösteren bir grafik paylaşmıştı.

Bitcoin’in her döngüden yaklaşık 10-12 ay sonra yükselme eğiliminde olduğu düşünüldüğünde, bir sonraki döngünün döngünün dördüncü gününden yaklaşık bir yıl sonra gerçekleşebileceği düşünülüyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın