medyauzmani.com

Bitcoin kazanmak için denemeniz gereken 5 oyun


Bitcoin, geçen yılki düşüşüne rağmen hala birçok kişi için memnuniyetle karşılanan bir aktivite. Ve çevrimiçi oyunların hayranları, oyun yoluyla bu tür paraları kazanma arzusunu kaybetmezler.

SlotsLV gibi çevrimiçi kumarhanelerde oynayarak bitcoin kazanabileceğiniz gibi, bugün “play to win” adı verilen normal web3 oyunlarını oynayarak da kazanabilirsiniz.

Bitcoin’lerdeki kazançların veya kârların değişken olabileceği ve bitcoin döviz kurundaki dalgalanmalar, oyundaki ödülün boyutu veya platformla ilgili diğer faktörler gibi çeşitli faktörlere bağlı olabileceği unutulmamalıdır. Ancak, bitcoin kazanma fırsatı sunan oyunlar, para kazanmanın heyecan verici ve yaratıcı bir yolu olabilir ve dikkate alınmaya değer.

Şimdi hem oynayabileceğiniz hem de bitcoin kazanabileceğiniz oyunlara bir göz atalım.

Bitcoin Bob’u

Akıllı telefonunuzda bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu oynayarak bitcoin kazanmanıza izin veren basit ama bağımlılık yapan bir oyundur. Klasik “Bubble Shooter” oyun formatını kripto para birimi ile birleştirir.

Oyuncunun amacı, diğer bir gruba renkli toplar atan bir topu kontrol etmektir. Puan kazanmak için onu yok etmeleri gerekiyor. Tabii ki, sonraki her seviyede topları yenmek giderek daha zor hale geliyor. Bu nedenle, bu bulmacayı çözmek için mantık stoklamanız gerekir. Her seviyenin sınırlı bir süresi vardır, bu da oyuncuların BTC kazanmak istiyorlarsa daha hızlı olmaları gerektiği anlamına gelir.

Oynamak için, ödüller kazanmak ve seviye atlamak için bitcoin çiplerini bağlamanız gerekir. Daha sonra yeterli puan topladığınızda madeni paraları bitcoin cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Bitcoin Pop, eğlenceli bir klasik olan “Bubble Shooter”ı sunar.

Klasik oyun “Bubble Shooter” hayranıysanız ve kripto para kazanmak istiyorsanız, bu seçenek en iyisi olacaktır. Basit uygulama ve kazanma potansiyeli, şimdiden birçok kişinin oyuna ilgi duymasına neden oldu. Ancak oynarken sorumluluğu hatırlamak gerekir.

Kripto Kafatası

CryptoSkull, bitcoin de kazanabileceğiniz bir kumar oyunudur. Bu, klasik tic-tac-toe oyununun prototipidir. Ancak oyunun avantajı kripto para birimlerinin kullanılmasıdır.

Oyun alanı 9 hücre içerir. Buna karşılık, tüm oyuncular onları karşılık gelen jetonlarla doldurur. Bu, oyunculardan biri kazanana kadar devam eder (kurallar normal oyundan farklı değildir). Bu durumda kazanan, miktarı bitcoin cinsinden bahsin boyutuna bağlı olan bir kar elde eder.

CryptoSkull oynamaya başlamak için siteye kaydolun ve cüzdanınızı doldurun.

Bir oyunla bitcoin kazanmak ister misiniz – CryptoSkull’u deneyin. Oyun, klasik tic-tac-toe oyunlarını sevenler ve eğlenmek isteyenler için mükemmel bir seçim.

kat ar

Kullanıcıların bitcoin kazanmasını sağlayan artırılmış gerçeklik (AI) tabanlı bir oyun. Bu, sanal kağıt cüzdanlar ve BTC koleksiyonu gerektirir. Bir akıllı telefon veya tablette oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, sanal portföyleri görüntülemek için kameranızı kullanmak.

Daha fazla jeton toplamak için akıllı telefonunuzu sanal cüzdanlarda gezdirmeniz ve jeton toplamak için ekrana dokunmanız gerekir. İyi kazançlar elde etmek için görevleri tamamlamanız ve yeni seviyelerin kilidini açmanız gerekir.

Fold AR, heyecan verici oyun deneyimine sahip çok ilginç bir AR oyunudur.

Fold AR, oyuncuların Bitcoin kazanmasını sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.

Bitcoin sıçraması

Bu atari oyununda topu kontrol etmeli ve engellerden sektirmelisiniz. İyi sonuçlar için bitcoinlerle ödüllendirileceksiniz. İyi sonuçlar için bitcoinlerle ödüllendirileceksiniz. Oyunun temel amacı, topu kaybetmeden mümkün olduğunca çok bitcoin toplamaktır. Daha fazla kazanmak ister misiniz? Topun olabildiğince uzun süre oyunda kaldığından emin olun.

Oyun, her biri farklı oyun becerileri ve stratejileri gerektiren çeşitli zorluk seviyelerine sahiptir. Bu nedenle, neden bugün mevcut olan en iyi Kazanmak İçin Oyna oyuncaklardan biri olarak kabul edilir.

Oyuncunun üç canı vardır ve top yere üç kez çarparsa oyun sona erer.

Oyun özellikleri:

Bitcoin patlaması

Bitcoin Blast, bulmacaları çözerek bitcoin kazanmanızı sağlayan bir mobil oyundur. Oyuncular jeton koleksiyonları toplayabilir ve bitcoin’e dönüştürülebilen ödüller kazanabilir. Ayrıca oyunda, ödüller için diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz bir derecelendirme vardır.

Oyunun kullanımı kolaydır ve kullanıcılardan özel beceriler gerektirmez. Aynı zamanda herhangi bir yatırım yapmadan bitcoin kazanma fırsatı sunarak kripto para birimi alanında yeni başlayanlar için cazip hale getiriyor.

Bitcoin Blast, oynaması kolay bir “eşleştir ve temizle” oyunudur.

Oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey, renkli bloklarla ilgili zihinsel yeteneklerinizi kullanmak. Bitcoin almak için birkaç blok toplamanız gerekir.

Diğer oyun türleri gibi, bu oyunun da farklı zorluk seviyeleri vardır. Daha fazla kripto para birimi almak için bunların kilidini açabilirsiniz.

Oynamak ve kazanmak istiyorsanız, her zaman sorumlu bir şekilde oynamayı unutmayın. Oyun sürecini sürekli bir para kazanmaya dönüştürmeyin. Ekstra para kazanmanıza izin veren yalnızca eğlence olmalıdır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın