https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bitcoin rallisi yeniden kendini gösterdi – World Digital Media News

Bitcoin rallisi yeniden kendini gösterdi – World Digital Media News


BTC pazar payının kazanımları, Şubat ayındaki pozitif tüketici fiyat endeksi (TÜFE) verilerinin ardından yakın zamanda gerçekleşti. Geçen yazdan bu yana ilk kez Salı günü 26.000 dolardan fazla. Bitcoin toplantı görüldü. TÜFE raporu, kripto pazarında bir dalgalanmayı tetikledi.

Ancak hafta içi Avrupa Merkez Bankasıavro bölgesinde şişirme Dün faiz oranlarını düşürerek ABD bankacılık krizinin Avrupa bankalarına yayılmasını azalttılar. 50 baz puan arttırmak. İsviçre borcu İsviçre merkez bankasından 54 milyar dolar Satın almanın ardından hisse senetleri ve vadeli işlemler yükseldi. Risklerin ortasında Bitcoin rallisinin en büyük kazancı ve volatilitedeki artış.

BTC.D en son 25 Haziran 2022’de %45 yükseldi. En son, kripto dostu bankacılık gümüş kapı Peki İmzaKripto piyasalarında zorlu iki hafta boyunca, .

Bitcoin rallisi ve otoritesi yükseliyor

Bitcoin’in hakimiyeti, büyük kriz zamanlarında zaten arttı. Çünkü BTC, diğer birçok kripto para biriminden daha değişken kabul edilir.

Son iki gündeki ekonomik yavaşlama ile birleşince dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün %6 arttı. Bitcoin rekabetiyle birlikte 25.750 dolar seviyelerini geçti. Bununla birlikte fon, kârını her hafta %30’a kadar artırdı.

Bitcoin, geçen hafta diğer tüm altcoinlerden daha fazla liderlik etti. Amerika ve Avrupa’da bankacılık krizi başlayınca yatırımcılar diğer kripto para birimleri yerine Bitcoin’i tercih etti. Teknik tabloda da görebileceğimiz gibi, BTC’nin son performansı güçlü bir düşüş eğilimi gösteriyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın