medyauzmani.com

Bitcoin rallisinin ortasında Trump’ın serveti 3,1 milyar dolara tırmandı – World Digital Media News


Bloomberg Milyarderler Endeksine göre eski Başkan Donald Trump’ın serveti 2.6 milyar dolardan 3.1 milyar dolara yükseldi. Trump’ın servetindeki artış, Bitcoin rallisi, Florida emlak piyasasındaki patlama ve golf sahalarından elde edilen gelirlerdeki önemli artış gibi faktörlerin bir araya gelmesine bağlanıyor.

Arkham Intelligence’ın verilerine göre Çarşamba günü Trump’ın ETH, WETH, TRUMP tokenleri, MATIC tokenleri ve DUBBZ tokenlerini içeren kripto para portföyü geçtiğimiz gün 3 milyon dolara yükseldi. Bu büyüme, fiyatları 35.000 $’a çıkaran ve Trump’ın kripto para cüzdanını tek bir günde 15.000 $’ın üzerinde artıran bir Bitcoin rallisi tarafından teşvik edildi.

Eski Başkan’ın 14 Ağustos 2023 tarihli mali beyanı, o zamandan beri 3 milyon dolara ulaşan kripto para varlıklarında 2,8 milyon dolar olduğunu açıkladı. Opsiyon uzmanı Nic Chahine ayrıca Trump’ın 579.281 bin TRUMP tokenine sahip olduğunu açıkladı.

Dijital varlıklarındaki artışa ek olarak, Trump’ın Mar-a-Lago ve Doral resort gibi gayrimenkul girişimleri Florida’nın emlak patlamasının ortasında gelişiyor. Bu girişimler, New York Başsavcısı Letitia James tarafından yönetilen yasal zorluklara rağmen direnç göstermiştir.

Dahası, Trump’ın golf sahaları 2019’dan bu yana %50’den fazla gelir artışı göstererek büyüyen servetine önemli bir katkıda bulundu.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın