medyauzmani.com

Bitcoin yatay seyrederken kripto para birimi haftada %60 arttı – KoinMedya


becommer_koinmedya

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz hafta 30.000$ bölgesinde yatay bir trend izledi. Böyle bir ortamda kripto para birimi yüzde 60’lık artışıyla biliniyor. Detaylar burada.


Kripto para birimi hafta boyunca %60 artarken, Bitcoin yatay seyrediyor

Kripto para piyasasında son 24 saat çok sıkıcı geçti. Bununla birlikte, bir kripto para birimi, haftalık en yüksek seviyeleriyle lider para birimi olmuştur. Bu kripto para birimi Injective (INJ) ve bir haftada yüzde 60 arttı.

Hafta sonu kripto para ticaretinde bir düşüş var. Buna rağmen Bitcoin fiyatı 30.000 dolar civarında kalıyor. Bitcoin fiyat hareketleri hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

İlgili – Bitcoin fiyatı, kilit destekten 30.000 $’a yükselmeye çalışıyor

Öte yandan lider altcoin Ethereum bu haftaki sıçramasıyla dikkatleri üzerine çekti. ETH’nin fiyatı 2.000$ seviyesini kırdıktan sonra 2.100$ bölgesini test ediyor. ETH fiyatı hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

İlgili – Ethereum fiyatı üzerinden 2.100$ civarında oluşturulan bir ticaret modeli

Böyle bir durumda Injective (INJ) fiyatı neredeyse her hafta hareket ediyor. Hafta boyunca birkaç altcoin ivme kazandı. Ama şimdi piyasa sessizce hükmediyor.

Injective Protocol nedir ve geleceği nedir?  INJ madeni para geçmişi ve gelişimi

Enjeksiyon fiyatı (INJ) son 24 saatte yaklaşık yüzde 10 arttı. Hafta içi yüzde 60. Sonuç olarak 8.5 doların üzerinde satış yapıyorum.

İlgili – Ünlü kripto para borsalarının hacklenmesi: İşte çalınan 6 kripto para birimi

Kripto para piyasasının toplam hacmi son 24 saatte aynı kaldı. Toplam pazarı şu anda 1,3 trilyon doların altında.

Ancak Bitcoin fiyatının 11 ay sonra 30.000 doların üzerine çıkması ve ETH fiyatının 2.000 doları kırması, 2023’ün başından itibaren kripto para piyasasının hacmini gösteriyor.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın