medyauzmani.com

Bitcoin’de birçok kripto analisti tarafından kaçırılacak harika bir toplantı


Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının yeni bir zirveye hazırlandığını söylüyor. Ancak ona göre, birçok iş adamı toplantıya hazırlıksız yakalanacak.


Kripto Uzmanı: Bir sonraki Bitcoin boğa rallisi tüccarları hazırlıksız yakalayacak

“Kaleo” takma adını kullanan kripto uzmanı, Twitter’da 535.200 takipçisi ile Bitcoin çizelgeleri ve son yorumları paylaştı. Kaleo’ya göre, Bitcoin’in yeni bir yolu geliyor. Bu nedenle önde gelen kripto para birimi büyük bir hamleye hazırlanıyor. Açıklıyor:

“Bugünlerde pek çok insan bu ticarette 2018 ayı piyasasını kullanıyor ve bu fikirden hiç hoşlanmıyorum. Sanırım şimdi büyük bir kırılma gördük. Şimdi bir birikim aşamasındayız. Yeni trend herkesin kafasını karıştıracak.”

İlgili – Bitcoin fiyatı düşmeyi bıraktı mı? BTC’nin güncel analizi

Bitcoin'de birçok kripto analisti tarafından kaçırılacak harika bir toplantı

Kaynak: Kaleo/Twitter

Uzmanın paylaştığı tabloya bakacak olursak burada yeni bir ralliye yol açabilecek bir oluşum var. Buradan BTC’nin fiyatı yüzde 100’den fazla sıçrayabilir ve 40.000 dolarlık alana geri dönebilir.

Kripto uzmanları ayrıca Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) performansını da takip ediyor. Bu ürünler yatırımcıların Bitcoin satın almadan bu şekilde yatırım yapmaları için tasarlanmıştır.

İşbirlikçi – 50 milyar büyük şirketin desteğiyle ölçeklenebilen bir DeFi madeni para

Kaleo’ya göre GBTC’nin son fiyat hareketi 2018’in son bölümlerindeki fiyat hareketine çok benziyor. Bu, hissenin düştüğü ve toparlanma rallisine hazırlandığı anlamına geliyor. Diyor:

“İşte başka bir uzun vadeli fraktal. GBTC grafiği yükseliş eğilimini destekliyor.”

Kısa vadede Kaleo, Bitcoin fiyatının 20.000 dolar olacağını tahmin ediyor. Fiyat baskısının BTC’yi 20.000 dolarlık alanın üzerine geri göndereceğini söylüyor.

Bitcoin fiyatı 19,082 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda yatay seyrediyor.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın