https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bitcoin’in kısa vadeli görünümü ve incelemeleri – World Digital Media News

Bitcoin’in kısa vadeli görünümü ve incelemeleri – World Digital Media News


BitcoinÇarşamba günü 8 gün sonra ilk kez 24.000 doların altında kapandı. Ancak Perşembe sabahı, alıcılar yeniden güç kazandı ve kripto para birimini 24.400 dolara yükseltti. BTC, düşen hisse senetleri nedeniyle Salı ve Çarşamba günleri baskı altındaydı. Dün gece kripto piyasasının toplam miktarını 1.11 trilyon dolara çıkaran düşüş durdu.

Bloomberg’e göre en ilginci Bitcoin S&P500’ün değeri Aylık temas, 2021’den bu yana en düşük seviyesinde.

Bitcoin’in kısa vadeli koşusuna ilişkin teknik görüş, en son düşüş bir önceki haftanın son düşüşünün %61,8’inde durdurulduğu için daha fazla genişlemenin mümkün olduğunu gösteriyor. Negatif stok gücü olmadan, Bitcoin’in hafta sonuna kadar 25.000 seviyesini test etme şansı var.

Seçme Makaleler

New York’un mali düzenleyicisi, kripto piyasasının denetimini artırıyor.

Ethereum ekip, Shanghai-Capella (Shapella) için 28 Şubat’ta Sepolia test ağında yayınlanacak bir güncelleme planladı. Bu güncelleme The Merge’i takip edecek ve doğrulayıcıların para almasına izin verecek. Sepolia’dan sonra, hardfork Goerli ağında test edilecek ve ardından (muhtemelen Mart ayında) Mainnet’te ziyaret edilecek.

Binancekripto ödemelerini ve dünya çapında kripto kabulünü desteklemek için Fransız ödeme devi Ingenico ile ortaklık kurduklarını duyurdu. Program, İtalya, Litvanya, İspanya, Kıbrıs, Polonya ve İsveç dahil olmak üzere Binance’in faaliyet lisansına sahip olduğu Avrupa ülkelerine genişletilecek.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın