medyauzmani.com

Bitcoin’in kripto borsasındaki en büyük rolü! Bunun anlamı ne?


Araştırma şirketleri, son zamanlarda kripto borsalarında Bitcoin için çok fazla hareketlilik olduğunu gösteriyor. Bunun anlamı ne? Bitcoin ile ilgili detaylar ve teknik bilgiler yazılarımızda.

Bitcoin’in kripto borsalarındaki rolü ne anlama geliyor?

2022 yılı Bitcoin için tam bir hayal kırıklığı olmaya devam ediyor. Önde gelen kripto para birimi son aylarda 20.000 doların altında işlem görüyor. Son üç ayda görülen en yüksek seviye 24.848 dolar. Önde gelen kripto para birimi geçen ay 18.290 dolar ile 22.673 dolar arasında dalgalandı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nedir?

Önümüzdeki günlerde Bitcoin’e ne olacağına dair fikir veren faktörlerden biri de borsalardaki Bitcoin sayısı. Kripto analiz şirketi Santiment, Bitcoin (BTC) sahiplerinin sadece bir gün içinde kripto borsalarından büyük miktarda BTC çektiğini bildirdi.

bitcoin

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Santiment, Eylül ayının son gününde, en büyüğü 683,42 milyon dolar olan büyük çıkışlar olduğunu tespit etti. Santiment’e göre, çok sayıda BTC’nin ani hareketi, tüccarların kripto kralının yılın son çeyreğine girmesi konusunda iyimser olduğunu gösteriyor.

“Bitcoin 30 Eylül’de 34.723 BTC alışverişi gördü, bu da 4. çeyrekte ticari güven işareti olabileceği anlamına geliyor. Bu kadar BTC piyasadan ayrıldığında, fiyatlar takip eden dört hafta içinde + %22 arttı.

Santiment, Bitcoin’in tüm kripto borsalarında kullanılabilirliğinin 2018’deki kripto ayı piyasasının zirvesinden bu yana görülmeyen bir düzeye düştüğünü bildiriyor. Analitiklere göre BTC’nin kripto borsalarındaki kademeli düşüşü piyasada satış riskini azaltıyor. şirket.

“Tüccarlar mevcut durumlarından memnun olduklarına dair daha fazla işaret gösterdikçe Bitcoin borsalardan farklılığını görmeye devam ediyor. 2018’den bu yana ilk kez borsalarda %9’un altında BTC, boğalar için iyi bir güven işareti.”

Bitcoin, yazı yazılırken Coinmarketcap verilerine göre 20.013 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin’in teknik analizi

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın