medyauzmani.com

Bitget, 500 spot ticaret çifti ile Bitget ABC’yi duyurdu


Coin Journal bir basın bülteninden öğrendiğine göre, önde gelen küresel bir kripto borsası olan Bitget, platformunu Bitget ABC (her zaman en iyi kripto) ve birkaç değerli yeni Web 3 projesi ile genişletme planlarını duyurdu.

ABC, önümüzdeki ay 130’dan fazla proje sunacak ve kullanıcılara, tüm merkezi kripto borsalarının en büyük sayısı olan platformda yaklaşık 500 spot ticaret çiftine erişim sağlayacak.

138 potansiyel proje listelenecek

Bitget, topluluk üyelerinin kapsamlı yorumları ve derecelendirmeleri aracılığıyla günlük olarak alfabetik sırayla listelenmek üzere 138 proje seçti. Ay boyunca listeleri daha fazla proje takip edecek.

Aktif kullanıcıları ödüllendirmek için yeni varlıklar için 100.000 dolarlık ödül havuzunun bir parçası olarak hediyeler de olacak.

Sıfır işlem ücreti

Spot piyasada yeni listelenen varlıkların alım satımı için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Bu ayın başında piyasaya sürüldü ve kullanıcılara tüm çiftlerde anında işlem yapma hissi verdi.

Bitget Genel Müdürü Gracie Chin şunları söyledi:

Bitget, her zaman kullanıcıların hızla gelişen kripto pazarında farklı yatırımcıların gereksinimlerini daha iyi karşılayabilmesi için çeşitlendirilmiş seçenekler ve yenilikçi ürünler ile kapsamlı bir ticaret platformu olmayı hedeflemektedir. Bitget, platformdaki kripto varlıklarımızı yaklaşık 500 spot ticaret çiftine genişletme çabalarımızla rekabette bir avantaj elde edecek.

Gracie ekledi:

Sıfır alım satım ücretleri, kullanıcıların alım satım maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olacak ve onlara bir teşvik sağlayacaktır. Yeni listelemeler, yatırımcıların bu değişken zamanlarda portföylerini çeşitlendirmelerine de yardımcı olacak. Her iki olasılık da Bitget’in finansal bağımsızlık ve daha fazla finansal katılım için uzun süredir devam eden tutkusunun bir parçasıdır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın