medyauzmani.com

Bitget, Comsats tokenini listeliyor ve 255’in üzerinde yeni varlıkla tekliflerini genişletiyor – World Digital Media News


SİNGAPUR – Önde gelen bir kripto para borsası olan Bitget, BRC-20 tokenı olan Comsats’ı (CSAS) İnovasyon Bölgesine eklediğini duyurdu. Bu stratejik katılım, borsanın Bitcoin ekosistemindeki yenilikçi projeleri desteklemeye yönelik daha geniş çaplı çabalarının bir parçası olarak gerçekleşiyor. Yarından itibaren kullanıcılar platformda Comsats için Spot Grid Ticaretine erişebilecek.

Comsats, kullanıcı etkileşimini artırmak için tasarlanmış Telegram botlarını piyasaya sürerek rekabetçi kripto pazarında kendini farklılaştırmak için adımlar attı. Benimsenmeyi teşvik etmek amacıyla hizmete Aralık ayı sonuna kadar ücretsiz olarak erişilebilecek.

Bitget’in genel müdürü, Bitcoin’in kripto endüstrisindeki kritik rolünü ve BRC-20 tokenlerinden yararlanan projeleri beslemenin değerini vurguladı. Bu liste, Bitget’in tekliflerini genişletme ve blok zinciri alanındaki yeni teknolojileri destekleme konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır.

Bu yıl boyunca Bitget, 255’ten fazla yeni liste ekleyerek platformunun erişimini önemli ölçüde artırdı ve giderek daha dinamik hale gelen bir pazarda çeşitlendirme ve kullanıcı katılımına güçlü bir odaklanma sinyali verdi.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın