https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bitrue, DJED ve SHEN’i listelemeyi planladığından Cardano’nun hissiyatı yükselişte

Bitrue, DJED ve SHEN’i listelemeyi planladığından Cardano’nun hissiyatı yükselişte


  • DJED, Cardano’nun hiper teminatlı algoritmik stablecoin’idir.
  • DJED SHEN’i yedek para birimi olarak kullanacak.
  • DJED’in bu ay ana ağda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Cardano (ADA) fiyatı, genel kripto para piyasası toparlanması ivme kazandıkça geçen haftaya göre %7,7 ve geçen aya göre %45 arttı. 2023’ün başından bu yana piyasadaki toparlanmanın ardından en çok kazanan kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Bununla birlikte, genel piyasa toparlanmasına ek olarak, Cardano’nun yükseliş piyasası hissiyatı, DJED stablecoin’in bu ay için planlanan ana ağda uzun zamandır beklenen lansmanı tarafından da destekleniyor. Ve lansmandan hemen önce, Singapur merkezli popüler bir kripto para borsası olan Bitrue, DJED stablecoin’i rezerv para birimi SHEN ile birlikte listelemeyi planladığını duyurdu.

Bitrue, DJED stablecoin’i listeleyecek

Bitrue, DJED’i web sitesinde resmi bir blog yayınıyla ve ardından yaklaşık olarak COTI ağından bir tweet ile dahil etme planlarını açıkladı.

Bu, Bitrue’yi uzun zamandır beklenen stablecoin piyasaya çıkar çıkmaz listeleyen ilk kripto para birimi ticaret platformu yapacak. Bununla birlikte, stablecoin henüz piyasaya sürülmediği için borsa, stablecoin’in piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra listelemeyi açıklayacak.

Bitrue’nin Cardano ağı ve Cardano topluluğu ile uzun süredir devam eden bir ilişkisi var, bu DJED ve SHEN’i listeleme planının arkasındaki neden olabilir. Borsa, Cardano ağının ademi merkeziyetçiliğini desteklemek için birkaç ADA havuzuna 1 milyon ADA katkıda bulunmasından birkaç ay sonra geçen Şubat ayında ve birkaç ay sonra ADA’yı temel para birimlerinden biri olarak duyurdu.

Bitrue, koinleri listelemenin yanı sıra gelecekte DJED ve SHEN koinlerini de piyasaya sürmeyi planlıyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın