medyauzmani.com

Blockchain.com CEO’su Sanal ABD’nin Kripto Para Birimi İçin Ne Anlama Geldiğini Açıklıyor


blockchain.com, Sanal Para Birimi CEO'muzdur
  • Blockchain.com CEO’su Borç Temerrüdünün Önce Kripto Paraya Zarar Vereceğini Söyledi
  • Peter Smith, 2024’ün kripto para birimi için güçlü bir yıl olacağını tahmin ediyor.
  • Bugün Katar Ekonomik Forumu 2023’te açıklamalarda bulundu.

Blockchain.com’un CEO’su Peter Smith, kısa vadede, ABD gerçekten ilk temerrüde düşerse, kripto para birimlerinin büyük olasılıkla darbe alacağını söylüyor.

Smith yine de hızlı bir toparlanma bekliyor

Ancak ilginç bir şekilde, bu savunmasızlığın uzun sürmesini beklemiyor. Smith’in piyasaya yönelik orta ve uzun vadeli görünümü her zamanki gibi olumlu olmaya devam ediyor.

Uzun vadede, bunların kripto para birimi için faydalı olması muhtemel… ABD hükümeti temerrüde düşerse, kripto para piyasasında hızlı bir düşüş ve ardından çok güçlü bir yükseliş göreceğiz.

Ayrıca bugün, kripto para borsasının Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Orta Doğu’daki küçük ofisini genişletmeyi düşündüğünü de doğruladı.

Meclis Başkanı Kevin McCarthy’nin bu sabah Cumhuriyetçilerin borç tavanı konusunda Beyaz Saray ile zamanında bir anlaşmaya varacaklarına olan güvenini ifade etmesi dikkat çekicidir.

2024, kripto para birimi için büyük bir yıl olabilir

Yine Perşembe günü CEO Peter Smith, 2024’ün kripto alanı için çok güçlü bir yıl olacağını tahmin etti.

Görüşü, bu piyasanın izlediği bir kalıba dayanıyor – 2021 yüksek bir yıldı, 2022 büyük bir düzeltmeydi, 2023 bir toparlanma ve gelecek yıl yine üstel büyüme olacak. Katar Ekonomik Forumu 2023’te konuşan, şunları ekledi:

Gelecekte kripto para piyasasının bugün olduğundan çok daha büyük olacağını düşünüyorum. Önümüzdeki 12-18 ayda piyasanın olumlu olmasını bekliyorum.

Unutmayın, toplam bitcoin arzının 2024 yılının Nisan ayında yarıya inmesi planlanıyor – bu, genel olarak kripto para piyasasına fayda sağladığı bilinen bir olay.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın