medyauzmani.com

Blockchain.com’a Singapur’da düzenleyici onay verildi


Blockchain.com, Singapur Para Otoritesinden (MAS) prensipte düzenleyici onay aldı.

Önde gelen bir kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı olan Blockchain.com, hizmetlerini Singapur’da sunmak için düzenleyici onay aldı.

Kripto şirketi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Singapur Para Otoritesinden (MAS) onay aldığını söyledi.

Şirket tarafından bir blog gönderisinde belirtildiği gibi, dijital ödeme belirteci hizmetleri için ana ödeme kuruluşunun lisansı için prensipte onay.

Singapur’un kripto para birimi için bir merkez olarak artan önemi

İlk onay, Blockchain.com Singapur’un 11 Ekim 2022 Salı günü benzer bir onay alan Coinbase’e ve Crypto.com’un ülkede düzenleyici onay verilecek büyük kripto borsaları olarak katıldığını görüyor.

Blockchain.com, şehir devleti kurumsal değişim müşteri tabanının gelişimi için çekici bir ekosistem sunduğundan Singapur’u önemli bir pazar olarak görüyor. Singapur, Güneydoğu Asya’nın en büyük ekonomisi ve kripto sektöründeki büyüme, MAS’tan gelen düzenleyici bir baskıyla devam etti.

Bir yorumda, Blockchain.com CEO’su ve Kurucu Ortağı Peter Smith, Singapur makamları tarafından lisans verilmesinin kripto sektöründe daha fazla yeniliği teşvik etmeye yardımcı olacağını söyledi.

Blockchain.com, yeniliğin gelişmesine izin verirken kripto endüstrisinin sansürüne öncelik veren şeffaf düzenleyici süreci için Singapur Para Otoritesini övüyor.. “

Blockchain.com, Singapur ofisinin ileriye dönük önemli bir bileşen olmasıyla birlikte kurumsal müşteri tabanını büyütmeye devam etmeyi planlıyor.

Borsanın web sitesi, 84 milyondan fazla Blockchain.com cüzdan sahibi olduğunu gösteriyor. Kullanıcılar, farklı kripto para birimleri satın alabilecekleri, satabilecekleri ve kazanabilecekleri 200’den fazla ülkeye yayılmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın