https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Blockchain Halkla İlişkiler Firması için Lider Pazar: 2023 Next Block Expo için Atanmış İş Ortağı Yoluyla

Blockchain Halkla İlişkiler Firması için Lider Pazar: 2023 Next Block Expo için Atanmış İş Ortağı Yoluyla


TEL AVIV, İSRAİL, 16 Mart 2023, Zincir Tel

Önde gelen blockchain pazarlama ajansı MarketAcross, Next Block Expo’ya (NBX) web3 medya ortağı olarak katıldı. Şimdi ikinci yılına giren fuarın 2023 edisyonu, 24-25 Mayıs tarihlerinde Polonya’nın başkenti Varşova’daki Multikino Złote Tarasy mekanında binlerce katılımcıyı ağırlayacak.

Stratejik ortaklık, blockchain alanındaki en aktif halkla ilişkiler ve pazarlama şirketlerinden biri olan MarketAcross’u etkinlik adına etkinlik öncesi ve sonrası pazarlama çabalarını yönetmeye ve aynı zamanda etkinliğin küresel görünürlüğünü artırmak için geniş ağından yararlanmaya yönlendirecek. .

MarketAcross Yönetici Ortağı Itay Elizur, “MarketAcross, Avrupa’yı genişleyen Web 3 alanında en ilginç pazarlardan biri olarak görüyor ve Next Block Expo’yu ve Avrupa inşaat ekonomisini desteklemeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yılki etkinliğin bir öncekinden daha büyük ve daha iyi olacağına eminim.”

Next Block Expo, Cryptocurrency World Expo olarak bilinen önceki etkinlik serisinin bir uzantısıdır ve bu yılki edisyonda 70’ten fazla konuşmacı ve 30’dan fazla sponsor, katılımcı ve ortak yer alacak. İki gün sürecek fuarda 2 binden fazla kişinin eyleme tanık olması bekleniyor.

Program, çeşitli sunumlar, açılış konuşmaları, yuvarlak masa toplantıları ve çalıştaylar içerir ve yeni başlayanlara, düşünce liderlerine ve Web3 yatırımcılarına mevcut zorlukları ve ortaya çıkan fırsatları tartışma fırsatı verir.

Yüz yüze ağ oluşturma fırsatlarına ek olarak, NBX, katılımcılara, eşleşen bir algoritmaya dayalı olarak ihtiyaç duydukları kişileri seçebilecekleri ve diğer katılımcılarla bire bir toplantılar planlayabilecekleri akıllı bir ağ uygulamasına erişim sağlayacaktır. Uygulama, kişisel bir konferans gündemi oluşturmak için de kullanılabilir.

Diğer yerlerde, yeni NBX Pitch Arena, web3 projelerine fikirlerini ve çözümlerini VC’ler, hızlandırıcılar, inkübatörler ve fırlatma rampaları dahil olmak üzere bir dizi profesyonele sunma fırsatı verecek. En iyi projelerin sunumu için bir ödül töreni düzenlenecektir.

Geçen yılki şovda Ethereum Foundation, Polygon, Delphi Digital, Huobi ve Solana’dan temsilciler yer aldı ve bu yılki konuşmacıların ayrıntılarının yakında açıklanması bekleniyor.

MarketAcross Hakkında

MarketAcross, dünya çapındaki blockchain ve web3 şirketleri için kapsamlı bir uçtan uca pazarlama çözümü sağlayan lider blockchain halkla ilişkiler ve pazarlama firmasıdır. MarketAcross, aralarında Polkadot, Solana, Binance, Polygon, Crypto.com, Huobi ve eToro’nun da bulunduğu sektörün en büyük borsalarının ve blockchain projelerinin birçoğunun markalarını oluşturmasına yardımcı oldu.

Sonraki Blok Fuarı Hakkında

Next Block Expo, Avrupa’nın en büyük web3 etkinliklerinden biri olacak şekilde konumlanmıştır – birden çok ağ oluşturma, bağış toplama, potansiyel müşteri yaratma ve öğrenme fırsatları içeren zengin içerikli bir etkinlik.

NBX, web3’ün geleceğini yeniden tanımlamak ve keşfetmek için kurucuları, yatırımcıları ve blockchain uzmanlarını bir araya getiriyor.

iletişim

Itay Elisor, Market Acros, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın