medyauzmani.com

Bloomberg analistlerine göre bu iki altcoin ETH’yi geçecek!


Bloomberg analistleri Mike McGlone ve Jamie Douglas Coutts, son raporlarında iki altcoinin Ethereum’u yeneceğini söyledi. Detaylar burada.

Bloomberg analistlerine göre bu iki altcoin ETH’yi geçecek!

En son Bloomberg Intelligence Crypto Outlook raporunda, analistler Mike McGlone ve Jamie Douglas Coutts, ödeme sistemi ve düzenleme sistemi açısından Ethereum’un pazarın çoğunluğu üzerinde güçlü bir kontrole sahip olduğunu söyledi.

Emtia stratejistleri, belirli bir metriğe bakıldığında, iki altcoinin Ethereum’u (ETH) geçtiğini söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’u aşan iki blok zinciri olduğunu söyleyen uzmanlara göre, iki altcoin, iletişim kurabilmek için tasarlanmış bir ekosistem olan Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM).

İlgili: Polkadot fiyat tahmini

“Ethereum’un finansal işlemlerdeki büyük pazar payı ve güçlü para politikası (arz) nedeniyle, kripto ekonomisinde sermayenin dağılımı, Ethereum’un gerçek oranı / dönüşüm (getiri) için bir fiyat riskine neden olabilir. Bloomberg’in 1. seviye kripto varlıkları listesinde, sadece iki ağ gerçek bir ticaret getirisine ve Ethereum’un %5,03 kıyaslama oranının iyi bir dağılımına sahip.Polkadot %0,77 gibi daha yüksek bir oranda işlem görürken, Cosmos %0,10 oranında işlem görüyor.

Bloomberg analistleri, staking’in işletmelere yatırım yapmaya kıyasla kriptoya yatırım yapmaya yeni bir boyut getirdiğini söylüyor.

altcoin

Ayrıca analistlere göre merkez bankasının para politikasının değişeceğinin varsayıldığı 2023 yılının ilk yarısında hisse senedi getirilerinde olası bir artış beklenebilir.

Yazma sırasında, Ethereum Coinmarketcap verilerine göre 1.307 dolardan işlem görüyor. Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) şu anda sırasıyla 6.33$ ve 12.87$’dan işlem görüyor.

İlgili: Cosmos (ATOM) fiyat tahmini.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın