https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bloomberg Yazarı, Kripto Durgunluğunun Daha Yeni Başladığını Söyledi – Metacade (MCADE) Ön Satışta İyi Gidiyor

Bloomberg Yazarı, Kripto Durgunluğunun Daha Yeni Başladığını Söyledi – Metacade (MCADE) Ön Satışta İyi Gidiyor


Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasasının ilk büyük gerilemeye başladığı iddiasıyla ve para birimlerinin önceki seviyelere dönmesinden önce kat edilmesi gereken uzun bir yol olduğunu belirterek kripto para piyasalarında dalgalanmalara neden oluyor.

Kripto pazarındaki yavaş performanstan etkilenmeyen bir kripto para, satış öncesi etkinlikte iyi performans göstermeye devam eden Metacade’in MCADE madeni parasıdır. Bu, uzmanların bir durgunluk içinde olup olmadığımızı ve öyleyse, MCADE gibi yeni madeni paraları nasıl etkileyeceğini sormaya yöneltti.

Resesyonda mıyız?

2023’ün açılış haftalarındaki erken belirtilerin ardından, kripto para piyasası toparlanma belirtileri gösteriyor, Bitcoin (BTC) bir kez daha 20.000 doların üzerinde işlem görüyor ve tüm pazarlarda daha yüksek kazançlara öncülük ediyor. Bununla birlikte, Şubat ayı BTC değerlerinin 23.000 doların altına düştüğünü gördü ve McGlone, öncekinden daha düşük fiyatlar ve daha yüksek dalgalanma ile karakterize edilen bir durgunlukta olduğumuzu doğruladı.

Bu, birçok tüccarın hissettiği endişeleri doğruluyor BTC fiyat trendi Düşüş performansının onaylanacağı ve daha fazla boğa piyasası koşullarına dönüş umutlarının geri çekileceği nokta olan 22.500 doların altına düşüşle bir geri çekilmeye işaret ediyor.

Metacade ön satışlarda başarılı

Yepyeni bir GameFi oyunu metakad MCADE yerel token satış öncesi etkinliği sırasında genel piyasa performansını geride bırakmaya devam etti. 2022’nin sonlarında 0,008 $’dan başlayan MCADE, yalnızca 16 haftada 10,9 milyon $ toplayarak büyük bir ivme kazandı.

MCADE ön satış etkinliğinin ivme kazanmaya devam etme hızı, Metacade’in gösterdiği vaatten zaten yararlanmış olan erken benimseyenler için mükemmel bir haber ve uzun süreli düşüş koşullarında hangi yeni yatırımların geri döneceğini düşünenler için eşit derecede iyi bir haber.

Metacad nedir?

Metacade, geçmiş yılların klasik atari oyunlarını Web3 tarafından hazırlanmış modern geleceğin klasikleriyle birleştirerek dünyanın en büyük çevrimiçi sanal atari oyununu inşa ediyor. Metacade’in tekliflerinin merkezinde, kullanıcılarına Metacade topluluğundaki yeni arkadaşlar ve rakiplerle birlikte en sevdikleri oyunları oynarken istikrarlı bir gelir akışı sağlayacak benzersiz oyna-kazan (P2E) mekaniği vardır.

Platformun geniş P2E çarşısı, Metacade ekosisteminin ana odak noktası olsa da, projede çarşı paketinden çok daha fazlası var. Metacade platformunun her yönü, topluluğa planlarının atan kalbini oluşturan kesişen faydalar sağlar.

Platform, GameFi endüstrisi için piyasadaki olağan P2E teklifini çok aşan kapsamlı bir ödül sistemi sağlayacak. Metacade’in diğer üç ana gelir akışı, kullanıcıları merkezle sosyal etkileşim için ödüllendiren Create2Earn, kullanıcıların rekabetçi çevrimiçi turnuvalara katılmak için belirteçleri paylaşabilecekleri Compete2Earn ve tüm GameFi sektörünü ilerletecek gibi görünen Work2Earn planıdır.

MCADE nasıl çalışır?

Metacade’in motorunu besleyen yakıt, platform genelinde ve bir değişim aracı olarak kullanılan bir para birimi olan MCADE simgesidir. MCADE, ürün satın almak için ve kullanıcıların turnuvalara ve ödül çekilişlerine girebilecekleri ve ayrıca bir dizi oynaması için ödemeli oyunlara erişebilecekleri bir para birimi olarak kullanılacaktır.

MCADE belirteçleri, madeni para sahiplerine olağanüstü düzeyde fayda sağlayan 2 milyar belirteç ile iyi düşünülmüştür. Madeni para sahipleri, pasif gelir elde etmek ve platforma yatırım yapmak için varlıklarından yararlanmak üzere belirteçlerini stake edebilir. Aynı zamanda, üçüncü taraf reklamcılardan, oyunlarını Metacade’de yayınlamak isteyen üçüncü taraf oyun stüdyolarından ve iş ilanlarını iş panolarına ilan eden Web3 şirketlerinden de fon sağlanacaktır.

Metacade, kripto para piyasasında oyun değiştiricidir

Metacade’in en heyecan verici özelliklerinden biri Beyaz kağıtlar Metagrants, 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülen amiral gemisi programıdır. Metacade’in sanal katına yeni ve heyecan verici bağımlılık yaratan oyunlar getirmek için tasarlanan Metagrants, bir sonraki blockchain oyun geliştiricileri dalgasını da finanse edecek.

Geliştiriciler, yeni GameFi oyunlarının tasarımını ve oluşturulmasını desteklemek için finansman başvurusunda bulunuyor. Her gönderim toplanır ve favorilerine oy veren MCADE madeni para sahiplerinden oluşan Metacade topluluğuna sunulur. En çok oyu alan fikirler bir kodlama hibesi alıyor ve üretime geçiyor ve ilk oyun 2024’ün ilk çeyreğinde Metacade’e geliyor.

Geliştiriciler tarafından kazanılan deneyim, GameFi inovasyonunu platformlarının merkezine yerleştirmenin ve tüm sektörü ileriye götürmenin yanı sıra, özgeçmişlerini yükseltmelerini sağlayarak Web3 blockchain oyun tasarımında tam zamanlı kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olacaktır. İş kurulu 2024’te yayına girdiğinde, Web3 endüstrisi dünyadaki en yeni blockchain geliştirme yeteneğine erişebilecek.

MCADE satın almaya değer mi?

Kripto para piyasası durgunlukta olsun ya da olmasın, MCADE’nin ön satışı, çok düşük bir fiyata büyük ilgi, premium tokenler ve inanılmaz derecede parlak topluluk liderliğindeki bir geleceğe sahip bir para birimine dahil olmak için nadir ve harika bir fırsatı temsil ediyor.

Şu anda ön satışın son aşamasında 0,0185 dolardan işlem görüyor ve ön satışın son aşamasında değer 0,02 dolara yükselecek. Mevcut jetonların sınırlı arzıyla, borsalara indiğinde MCADE’ye olan talep büyük olasılıkla fırlayacaktır.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın