https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Bloxmith, Flow Blockchain’de Web2 ve Web3 Oyuncuları için bir mobil strateji oyunu olan Raiders Rumble’ı piyasaya sürdü


Taipei, Tayvan, 13 Mart 2023, Chainwire

Oyunculara adanmış Web3 oyun stüdyosu Bloxmith bugün açık beta sürümünü duyurdu. Rumble BaskıncılarıFlow blok zinciri tarafından desteklenen benzersiz 1’e 1 mangalı savaş mobil oyunu şu anda şu adresten indirilebilir: Google uygulamalar Ve Apple Uygulama Mağazası.

Raiders Rumble, oyuncuları rakiplerinin hareketlerine karşı hızlı stratejik kararlar almaya zorlar. Kitleler için bir strateji e-spor oyunu olarak tasarlanan bu oyun, katılımcıların en iyi yüzde 50’sinin oyun içi öğeler veya Raiders Rumble projesinin belirteci olan RUMB jetonları kazanabileceği günlük bir turnuva modu rotasyonu içeriyor.

Ayrıca, oyuncuların oyunu oynamaya ve oyunun keyfini çıkarmaya başlamak için bir kripto cüzdanına veya dijital koleksiyon öğelerine (NFT’ler) ihtiyacı yoktur. Rekabetçi adaleti korumak için, Raiders Rumble dijital koleksiyon öğeleri, koleksiyoncular tarafından oldukça değerli olmalarını sağlayan birçok başka benzersiz özelliğe sahip olmalarına rağmen, savaşta herhangi bir avantaj sağlamaz.

Bloxmith’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Wayne Lee, “İlk oyunumuz için, geleneksel ve Web3 oyuncuları arasındaki uçurumu kapatmaya yardımcı olacak yeni bir mobil rekabetçi strateji oyunu türü yaratmak istedik” dedi. “Flow blok zinciri üzerinde çalışmaktan heyecan duyuyoruz – oyunlar ve dijital koleksiyon öğeleri için ölçeklenebilirlik sorununu çözüyor. Kolay kurulum, sosyal oturum açma ve tanıdık ödeme yöntemleri ile Flow, sıfırdan günlük kullanıcıların ve markalar Web2’den Web3’e geçecek.”

Oyunun lansmanının ve espor doğasının bir parçası olarak Raiders Rumble, Flow sponsorluğunda üç ek turnuvaya ev sahipliği yapacak. Stratejik oyuncular, en iyi strateji oyuncuları için FLOW programında toplam 120.000 $’lık ödül havuzuyla FLOW jetonları kazanma fırsatına sahip olacak. Flow sponsorluğundaki bu turnuvaların, Raiders Rumble web sitesinde daha fazla ayrıntıyla birlikte 23-31 Mart tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Burada.

Flow Ürün Başkanı Chirag Narang, “Raiders Rumble, ana akım kitleye hitap ederken onları Flow destekli Web3 oyunlarının gücüyle tanıştırabilen çekici bir mobil oyun örneğidir” dedi. “Bloxmith ekibinin oyun tasarımına ve oyuncu optimizasyonuna yönelik yenilikçi yaklaşımı, Flow’un oyunlara ve günlük kullanıcıların Web3’e entegrasyonuna yönelik ekosistemimize yönelik vizyonu ve hedefleriyle güçlü bir şekilde örtüşüyor.”

Bokssmith Hakkında

Aralık 2021’de Riot Games, Blizzard Entertainment, Pumpkin VR ve Facebook Gaming’den bir grup tecrübeli oyuncu tarafından kurulan Bloxmith’in misyonu, oyuncu için 1.000’den fazla oynamadan sonra bile hala eğlenceli olan birinci şahıs oyunları yaratmaktır. Bloxmith yatırımcıları arasında Infinity Ventures Crypto, Dapper Labs, Vayala, Moon Holdings, Bitoro, SEA Pixel ve Results.io yer alıyor.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | twitter | Linkedin | anlaşmazlık

akış hakkında

Flow, günlük tüketicilerin ilgisini çekmek için tasarlanmış merkezi olmayan tek katmanlı bir blok zinciridir. Flow, geliştiricilerin yenilik yapmalarını ve sonraki milyarı sürtünmesiz, güvenli ve çevre dostu Web3’e getirecek sınırları zorlamalarını sağlar. Bugün Flow, en iyi markalardan, geliştirme stüdyolarından, girişim destekli girişimlerden, kripto liderlerinden ve daha fazlasından oluşan gelişen bir ekosisteme ev sahipliği yapıyor. Daha fazla bilgi için ziyaret edin www.flow.com

iletişim

borç ay, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın