https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Boğa durumunda VC exec kripto

Boğa durumunda VC exec kripto


  • Chris Burniski, Ethereum’un Şangay yükseltmesi nedeniyle Mart ayında Bitcoin’i geçebileceğini söyledi.
  • Burniske, kripto odaklı VC Placeholder’ın ortağıdır ve daha önce ARK Invest’te (kripto bölümü) çalışmıştır.
  • Yatırımcıya göre, geri çekilmelerin “mevcut yükseliş trendi içinde” kalması muhtemel.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı ve kripto para birimi ARK Invest’in eski başkanı Chris Burniski, Mart ayında kripto para birimi konusunda iyimser.

Yatırımcı, yatırımcıların faiz oranlarıyla ilgili endişeleri arasında hisse senetlerindeki zayıflığa rağmen, duyarlılıktaki son tersine dönüşün büyük kripto para birimleri için daha derin bir çürümeye yol açmadığına inanıyor.

Burniske, bu hafta sonu yayınladığı bir tweet’te, son düşüşlerin büyük ölçüde yumuşaması nedeniyle görünümün çoğunlukla yükselişe geçtiğini söyledi.

Oturduğum yerden, kripto para birimlerinin hisse senetlerindeki zayıflık ve yükseliş fiyat teklifleri göz önüne alındığında daha fazla geri çekilmemesine şaşırdım – yükselişO don.

Eski ARK Invest Cryptocurrency Hisse Senetleri Başkanı Ethereum ve Bitcoin Fiyat Tahminleri

Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla 25.000 $ ve 1.7.000 $’ın üzerindeki yılbaşından bugüne kadarki yüksek seviyelerinden geri çekildi.

Yukarıda belirtildiği gibi, piyasa değerine göre önde gelen dijital varlıklar, ABD enflasyon verileriyle ilgili süregelen endişeler nedeniyle son kazanımlarından vazgeçti. ABD düzenleyici ortamı etrafındaki değişen hissiyatın piyasalarda satış baskısını geri getirmesiyle, alım tarafı hacmi de düştü.

Ancak Bitcoin 23.000 $ civarında destek için toparlanırken ve Ethereum 1.600 $ civarında salınım yapmaya devam ederken, kripto boğası kısa vadede daha fazla kaybın muhtemelen “mevcut yükseliş eğilimi içinde” olacağını söylüyor.

“Sadece bekle”nin bir versiyonunu söyleyenler için kesinlikle biraz geri çekilebiliriz, ancak yakın zamanda yeni düşüşler için yapılan çağrılar saçma. Geri çekilmeler, mevcut yükseliş trendinde konsolidasyondur, imoyatırımcı katma.

İlk iki koin için fiyat tahmini açısından Burniske, Ethereum’un Mart ayında Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Ona göre, ETH’nin staking akışlarını artırması beklenen yaklaşan Şangay Yükseltmesi’nden yeni bir ivme kazanması muhtemel.

Tahminler, ETH 2.0 mevduat sözleşmelerine gönderilen yeni değerin yükselmeye devam ettiğini gösteren zincir üstü verilerle destekleniyor.

Kripto analitik şirketi Santiment kısa süre önce bir infografik paylaştı göstermek Yeni basılan madeni paraların sayısı bu hafta başlarında 5 ayın en yüksek seviyesine yükseldi.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın