medyauzmani.com

Boğa spekülatörleri tehdit ederken Fetch.ai (FET) fiyatı düşüyor


  • FET fiyatı %8 düşerek 0,38$ yakınını destekledi
  • FET/USD bilimsel bir paternden sonra yükseldikten sonra bugün satış baskıları geldi.
  • Fetch.ai, AI ile ilgili önde gelen bir kripto para birimi projesidir.

Fetch.ai fiyatı, Bitcoin’in 30.000 $’ın altına ve Ethereum’un 2.000 $’ın altına düşmesiyle kripto para piyasasında daha geniş bir düşüşün ortasında 0.38 $’ı desteklemek için toparlandı.

CoinGecko’nun verilerine göre, FET fiyatı Çarşamba sabahı son 24 saatte %8’den fazla düştü ve teknik resim, son destek alanında potansiyel bir bozulmaya işaret ediyor.

Ayılar fiyatları düşürmeye zorlamak için mevcut zayıflıktan yararlanırsa durum bu olabilir.

FET Fiyat Tahmini: Boğaların kazançları sürdürmesi gerekiyor

Fetch.ai, eşler arası işlemlerin tamamen merkezsizleştirilmesini sağlamayı amaçlayan yapay zeka destekli bir blok zinciri platformudur. Ekosistem, ticarette yapay zekanın faydalarını benimsediği için platform, DeFi kullanıcıları için yeni kripto para birimi ticaret ürünlerini duyurdu.

Fetch.ai fiyatı, 2023’teki kripto para anlatısında yapay zeka etrafındaki duyarlılıktan yararlanan altcoinlerden biriydi.

Aşağıdaki Fetch.ai fiyat tablosunda görülebileceği gibi, FET/USD son zamanlarda bir yükseliş bayrağı oluşturdu – genellikle yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteren teknik bir gösterge.

Fetch.ai günlük grafik fiyat tahmini. Kaynak: TradingView

Ancak, fiyatlar daha da düşerse bu görünüm tehlikeye girebilir ve temel desteğin 0,34 dolar civarında olması bekleniyor.

FET Günlük RSI da aşırı satım bölgesinin yakınında aşağı dönüyor, MACD ise sinyal hattının üzerinde kalıyor ancak zayıflığı gösteriyor. Ayılar devralırsa, 0,25 $ ile 0,29 $ arasındaki son konsolidasyon bölgesi, piyasanın zayıflamaya devam etmesi durumunda çok önemli bir tampon sağlayacaktır.

Artan yönde, daha fazla FET satın alma baskısı gerçekleşirse, önümüzdeki günlerde Şubat ayının en yüksek seviyesi olan 0,60 $’a geri dönüş mümkün olabilir. Acil tahmin, 0,40 dolar civarındaki alanın, yukarıda belirtilen hedefin +%60 ihlalinden önce büyük bir direnç sunması gerektiğidir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın