medyauzmani.com

BSW Coin Future 2023-25 ​​​​(Güncellendi) – Biswap Coin İncelemesi


BSW madeni paralarının geleceği hakkında sizi detaylı olarak bilgilendiriyoruz. İşte BSW Coin’in ne olduğu ve Biswap Coin incelemesinin nasıl okunacağı ile ilgili ayrıntılar.

BSW Coin, Biswap platformunun orijinal kripto para birimidir. eğer biswab ise BEP-20 jetonları Bir değişim platformudur. Takas borsası olarak hizmet veren bu platformun amacı piyasanın lider DEX borsası olmaktır. Büyük borsalarda listelendikten sonra fiyat grafiği yükselmeye başladı ve birçok yatırımcının ilgisini çekti. BSW Para Nedir Soruyu ve proje detaylarını açıklayalım.

BSW Coin Kaç TL, anlık

Biswap Coin fiyatı 5,11 TRY’dir. Son 24 saat içinde Peswap %6.76 değiştirmek. Biswap günlük işlem hacmi 1.506.897.744 T Tüm para birimleri arasındaki işlem hacmi 276. Çizgide.

BSW Para birimi kaç dolar; $0.276215 ABD dolarıdır. son 24 saat içinde %6.76 oran değişikliği.

BSW Para birimi kaç TL ₺5,11 Türk Lirası fiyatına. son 24 saat içinde %6.76 Değişimi gördü.

BSW madeni paralarının geleceği
{“context”: “https://schema.org”, “type”: “SSSPage”, “id”: “https://kriptohaberleri.gen.tr/bsw-coin-future-biswap-coin-comment/ “,” ana Varlık “:[{“@type”:”Question”,”name”:”BSW Coin En Yüksek”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”BSW Coin en yüksek $2.1 seviyesini 12 Ağustos 2021 tarihinde gördü.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”BSW Coin En Düşük”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”BSW Coin en düşük $0.30 seviyesini 12 Ekim 2021 tarihinde gördü.”}}]}

BSW Coin projesinin aylık ne kadar kazandığını aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. BSW Para birimi Fiyat gelecekte ne olacak?

bir dönem fiyat onlar değişir %
Ekim 2022 0,2738 ABD doları -%4.30
Eylül 2022 0,2861 $ -1.00%
Ağustos 2022 0,2890 dolar -17.78%
Temmuz 2022 $0.3515 %12,44
Haziran 2022 0,3126 $ -48.35
Mayıs 2022 $0.6052 -42.01%

Yönettiğimiz BSW parası mı?

Biswap, Binance Akıllı Zincir ağına bağlı BEP-20 belirteçlerinin değiş tokuş edilebileceği merkezi olmayan bir değişimdir. değiş tokuş. Bu borsada, kullanıcılar üç tür yönlendirme sisteminden ve minimum işlem ücretlerinden yararlanabilir. Borsanın orijinal sembolü BSW Coin’dir. Bu coin ve platformun avantajlarını şu şekilde açıklayabiliriz;

 • BSW Coin, Biswap topluluğunun bir parçasıdır. Likidite ihtiyaçları Karşı koyacak işler.
 • Platforma yerleştirilebilen BSW, kullanıcılarına pasif gelir elde etme fırsatı sunuyor.
 • Biswap borsası yüksek kaliteli hizmet sunar, %0.1 Düşük işlem maliyetlerine sahiptir.
 • Platform kullanıcıları Launchpools’da, yani Ön satış havuzundaKripto para kazanmanın en kolay yoluna ulaşabilir.
 • Platform, jeton takasları, çiftlikler, lonchpool, çekilişler ve NFT kazançları gibi ürünler sunar.
 • Biswap, likidite sağlayıcılarına yüksek verim ve yüksek hız sağlar.
 • podyumda, Öneri Sistemi bulunan. Bu sistem ile davet edilen her arkadaşın kazanmasından %3 bonus kazanılır.
BSW Coin İnceleme Haberleri

BSW Coin İnceleme Haberleri

BSW Madeni Para İncelemesi DEX borsaları arasında en düşük işlem ücretlerini sunmayı vaat ettiği haberinde belirtiliyor. Ayrıca bu platform, yüksek kaliteli ürünleri ile Defi sisteminde yeniliklere bağlılık vaat ediyor. Bu sözler uzmanlar tarafından olumlu gelişmeler olarak değerlendirilmektedir. biswap Uzmanlar, tanıtacağı yenilikleri değerlendirirken, bu yeniliklerin gerçekleşmesi halinde gelecekte çok fazla yatırım alabileceklerini de vurguluyor. Bahsedilen yenilikler şu şekilde açıklanmaktadır;

BSW Coin, km TL (CANLI)
 • Yönlendirme değişim programı gelişim
 • NFT pazarında iyileştirmeler yapın
 • Büyük kripto para borsalarında listeleme
 • Zincir desteği ile teslim olmak
 • Borç verme ve borçlanma işlemlerinin açılması
 • kişisel kullanıcı kontrol panelinden Oluşturmak
 • Sipariş kısıtlama sisteminin geliştirilmesi

Biswap’tan gelen son haberde diğer BSC projeleriyle işbirliğini duyurdu. Yani 10 milyon dolar Küresel Teşvik Programı fiş. Bu anlaşma kapsamında ayrıca yüzde 90 oranında ücret iadesi, güvenlik ve proje geliştirme, fırlatma havzası, yetiştirici çiftlikleri ve ortaklar için pazarlama promosyonu da duyuruluyor.

2021 yılının Temmuz ayında listelenen bu madeni para, Hızlı takas Kazanmak için sunduğu birçok alternatif ve jeton ödülleri ile kullanıcılar ve uzmanlar tarafından sevilir. Ayrıca platformun DEX liderleri Şirket olma hedefinin açıklanması, dünya çapında önemli yatırımcıların da ilgisini çekti. maksimum genişlik 700 milyon adet Açıklanan BSW Coin miktarı ise 213 milyon 990 bin adet.

BSW madeni para hangi borsayı kullanıyor?

BSW Paraları Satın Alın Biswap, MEXC, Lbanka ve Pancakeswap borsalarını kullanabilirsiniz. 19 Mart’ta işlem gören Gate.io borsasından da satın alabilirsiniz. Bu borsalardan satın almak için USDT para birimini kullanmanız gerekir. Ayrıca, borsa alışverişi WBNB.para birimi Takas yoluyla da elde edilebilir.

CRP Coin’in Geleceği – Cropper Funding Coin İncelemesi

Berry madeni paranın geleceği – berry madeni para incelemesi

Sheba Queen uzun zamandır beklenen haberi duyurdu!

BSW Coin Future 2023-25 ​​​​(Güncellendi) – Biswap Coin yorumu ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın