medyauzmani.com

BTC, 28.800 dolarlık kilit alanı yeniden test edebilir


  • Bitcoin fiyatı 30.000 doların altına düştü ve şu anda 29.480 dolar civarında işlem görüyor.
  • Kripto analisti Rekt Capital, BTC fiyatının 28.800 doları yeniden test edebileceğini ve bunu önemli bir destek alanı haline getirebileceğini söylüyor.
  • BTC fiyatı, beklenen tampon bölgeyi kırmak için mücadele ettikten sonra geçen hafta 31.000 doların üzerine çıktı.

Bitcoin, son 24 saatte yaklaşık %3 düşüşle ve şimdi son yedi günde sadece %4 artışla yaklaşık 29.479 dolardan işlem görüyor. 3.100 doların üzerinde işlem gördükten ve ardından mevcut seviyelere geri çekildikten sonra, piyasa 28.800 doları yeniden test etmek için hazırlanmak zorunda kalabilir.

Bu, bugün bitcoin fiyat tahminidir. abone Kripto analisti Rekt Capital tarafından.

Bitcoin fiyatı, 28.800 dolara olası bir düşüşle ana bölgede yer alıyor.

FTX piyasasındaki bozgunun ardından 15.500$’a geri dönen bitcoin fiyatı, 2023’te güzel bir oynaklık gördü. Ayı piyasasının ölümünün ardından çapraz sıçramadaki ralli, bitcoin’in %80’den fazla toparlanmasına neden oldu.

Rekt Capital’e göre, daha önce aylık grafikte inatçı bir direnç ve destek olarak hareket eden bir bölgede BTC için 30.000 dolarlık bölgeye bir ralli yaklaşıyordu. Boğalar geçen hafta tedarik duvarını aşmayı başardı, ancak 28.800 dolar eşit derecede sağlamdı ve bölgenin üzerinde iyi bir haftalık kapanışa rağmen, seviyeye yeni bir düşüş olması muhtemel.

Bu yeniden test, alıcıların bir sipariş yeniden yükleme alanı olarak sağlamlaştırması gereken şey olabilir. Rekt, seviyenin başarılı bir şekilde yeniden test edilmesinin boğaları başka bir yukarı hareket için yeniden canlandırabileceğini söylüyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın