medyauzmani.com

Bu altcoin önümüzdeki haftalarda patlayabilir!


Goldman Sachs’ın kıdemli analisti ve eski CEO’su Raoul Pal, önümüzdeki haftalarda bazı altcoinlerin patlayabileceğini söyledi. Detaylar burada.

Popüler finans uzmanı: Bu Altcoin önümüzdeki haftalarda patlayabilir!

Makro analisti ve eski Goldman Sachs CEO’su Raoul Pal, altcoinlerin, özellikle de Ethereum’un önümüzdeki hafta fiyatlarda bir artışa tanık olabileceğini söyledi.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nedir?

Pal, DeMark’ın en son yüksek ve düşük fiyatları bir önceki dönemin fiyatıyla karşılaştırarak ekonomik eğilimleri belirlemeyi amaçlayan teknik göstergesinin altcoinlerin eğilimine ilişkin göstergeler sağladığını söyledi.

altcoin

CEO, döngünün tersine döndüğünü göstermek için ilk olarak doların itibari para birimleri karşısındaki değerini ölçen ABD dolar endeksine (DXY) baktığını kaydetti.

“Önümüzdeki üç hafta içinde çok önemli işaretlerin geldiğini görüyoruz. Haftalık DeMark’ı ve aylık DeMark’ı gerçekten seviyorum çünkü benim zaman dilimime uyuyor ve büyük hareketleri/değişiklikleri algılama eğiliminde. “

Endeksteki zayıflık Ethereum ve kripto gibi riskli varlıklar için iyi olduğu için tüccarlar DXY’yi yakından takip ediyor. Pal, Ethereum’u inceledi ve akıllı sözleşme platformunun DeMark jetonunu da yayınlamak üzere olduğunu söyledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ancak destekçilerini bu haftaki tüketici fiyat enflasyonu (TÜFE) baskısının kripto gibi riskli varlıklarda satışa yol açabileceği konusunda da uyardı. Tüccar, Fed’in daha sıkı bir para politikası izlemeye devam edip etmeyeceğine dair bir gösterge sağladığı için gözünü TÜFE’de tutacağını söyledi.

Coinmarketcap verilerine göre Ethereum yazı yazılırken 1.290 dolardan işlem görüyor. Ether’in piyasa değeri 158 milyar dolar.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın