https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bu finansal danışman, kripto teknolojisinin yükseliş eğilimini sürdürüyor

Bu finansal danışman, kripto teknolojisinin yükseliş eğilimini sürdürüyor


Mali müşavir kripto teknolojisi konusunda iyimser
  • Bitcoin, geçen hafta sonlarında Signature Bank haberlerinden sonra bile bugün yükselişte.
  • Mali müşavir Douglas Bonbarth, blok zincirinin yükselişini sürdürüyor.
  • Altcoin analisti Sherpa, Bitcoin fiyatı hakkındaki görüşünü paylaşıyor.

Kripto alanı son günlerde her iki büyük bankasını da kaybetmiş olsa da, Bitcoin Pazartesi günü keskin bir şekilde yükseldi.

Douglas Bonbarth, blockchain teknolojisini ele alıyor

Geçen hafta sonlarında, Federal Mevduat Sigorta Şirketi, imza bankası üzerindeki kepenkleri kaldırdı ve mevduatlarını kontrol altına aldı.

Bununla birlikte, ünlü finansal danışman – Douglas Bonbarth, genel olarak blok zinciri ve merkezi olmayan finans üzerine inşa etmeye devam ediyor. Bu sabah CNBC’ye konuşan, şunları söyledi:

Benim gibi çoğu finansal danışman, bir müşteriye kripto para birimini satın alması veya satması için tavsiyelerde bulunmayacaktır. Ama kripto para birimi söz konusu olduğunda hala bir teknoloji iyimseriyim.

Ethereum bugün de 1.700 doların biraz altına yükseldi.

İşte Boneparth’ın önerdiği şey

Unutmayın, Signature Bank’ın haberi, muadili Silvergate Capital Corp’un faaliyetlerini durduracağını ve bankasını tasfiye edeceğini açıklamasından birkaç gün sonra geldi.

Ancak Boneparth, genel olarak kripto alanından vazgeçmeyi önermez. CNBC’deki röportajında ​​şunları ekledi:

Sizin, neredeyse herkesin yapabileceği en iyi şey, teknoloji hakkında bilgi edinmek ve merkezi olmayan finansın nasıl çalıştığını biraz öğrenmek için zaman ayırmaktır. Uzun bir yol kat edecek.

Ayrıca Pazartesi günü, kripto analisti Altcoin Sherpa dedi 25.000 doların üzerinde büyük bir kırılma, Bitcoin için bir sonraki ana hedef olarak 30.000 doları belirleyecektir.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın