medyauzmani.com

Bu Hafta Gün İçi Ticaret için En Değerli 3 Kripto Para Birimi


Kripto para fiyatları son birkaç haftadır konsolidasyon aşamasında. Bitcoin 20.000 dolarda sabit kalırken, ETH 1.300 dolarda kaldı. Bu eğilim, oldukça değişken dönemleri tercih eden tüccarları hayal kırıklığına uğrattı. İşte bu hafta değeri düşük olan en iyi kripto para birimlerinden bazıları.

Yedek Hak Simgesi (RSR)

Rezerv Hakları Simgesi veya RSR, Rezerv ekosisteminin orijinal kripto para birimidir. Geliştiriciler, Tether ve USD Coin gibi diğer sabit paralardan oluşan bir sepet tarafından desteklenen bir sabit para yarattı. Ağ, Peter Thiel, Coinbase, Sam Altman ve diğerleri gibi ünlü oyuncular tarafından desteklenmektedir.

Yatırımcılar bu ay gerçekleşecek olan bir sonraki ana ağın lansmanını beklerken, RSR’nin fiyatı son birkaç gün içinde nispeten dalgalı hale geldi. Salı günü bu ayın en yüksek seviyesi olan 0.010$’ın hemen altında 0.0096$’dan işlem gördü. Bu yılki en düşük seviyesinden %195’ten fazla arttı.

Bu nedenle, rezerv haklarının bu hafta dalgalanmaya devam etme olasılığı vardır ve bu da onu günlük ticaret için ideal kılar.

Rezerv Hakları Simgesi nasıl satın alınır

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün RSR satın alın

KuCoin

Kucoin, 200’den fazla kripto para birimi sunan bir kripto para borsasıdır. Kucoin’in geniş bir hizmet yelpazesi vardır; Yerleşik eşler arası değişim, spot ve marjin ticareti, banka düzeyinde güvenlik ve çok çeşitli kabul edilen ödeme yöntemleri. Kullanıcılar acemi dostu bir arayüzden ve nispeten düşük ücretlerden yararlanabilir.

KuCoin ile bugün RSR satın alın

Enjeksiyon Protokolü (INJ)

Injective Protocol, finans endüstrisini bozmak için oluşturulmuş proje destekli bir platformdur. Binance, Pantera, Jump Crypto ve Mark Cuban tarafından desteklenmektedir. Orijinal jetonu olan INJ’nin toplam piyasa değeri 159 milyon doların üzerindedir.

Injective, geliştiricilerin geliştiriciler için DeFi uygulamaları oluşturmasını sağlayacak bir blok zinciri projesidir. Eylül ayında, ekosistem talebi arttıkça ikonu büyük hamleler gördü.

En önemli katalizör, otomatik piyasa yapıcılara (AMM) kalıcı olmayan bir kayıp sağlayan bir proje olan Project X’in piyasaya sürülmesiydi. Ayrıca, piyasa oluşturma ve negatif verim üretimi için depolama kasalarına sahiptir. Project X ayrıca Cosmoverse etkinliğinde en umut verici lansman ödülünü kazandı.

Injective’ı harekete geçiren bir diğer olay ise, ağ üzerinde başlatılan ve daha önce Injective Pro olarak bilinen Helix’in lansmanı oldu.

Titreşim (VIB)

Titreşim, Ekim ayında alınıp satılacak bir başka düşük değerli kripto para birimidir. Müzik endüstrisini bozmayı amaçlayan bir blockchain projesidir. İnsanların müzisyenleri ve mekanları aramasını sağlar.

Aynı zamanda müzisyenler, mekanlar, sosyal medya performansı ve izleyici demografisi hakkında veri sağlayan derin analiz ürünlerine sahiptir. Aylık 108 Euro’luk premium sürümle birlikte freemium yöntemini kullanır.

Bu nedenle, etkinlik yöneticileri bu verileri rezervasyon yapmak ve rezervasyon yapıldığında bilet satışlarını tahmin etmek için kullanabilir. Orijinal jetonu olan VIB, son zamanlarda en aktif kripto para birimlerinden biri haline geldi. Bu yılki en düşük seviyesinden %770’den fazla arttı.

Viberate nasıl satın alınır

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün VIB satın alın

takas bölgesi

Swapzone, kripto para birimi topluluğu ve değişim hizmetleri arasında bir ağ geçidi görevi gören bir kripto para birimi değişim toplayıcıdır. Swapzone, kullanıcıların tüm kripto para piyasası arasında en iyi döviz kurlarını bulmaları için uygun bir arayüz, güvenli kullanıcı akışı ve kristal netliğinde veriler sağlamayı amaçlamaktadır.

Swapzone ile bugün bir VIB satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın