https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bunzz, DApp geliştirme için akıllı sözleşme merkezini genişletmek üzere 4,5 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turu topluyor

Bunzz, DApp geliştirme için akıllı sözleşme merkezini genişletmek üzere 4,5 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turu topluyor


Singapur, Singapur, 24 Ocak 2023, Chainwire

Web3 merkezi olmayan uygulama geliştirme platformu Bunzz, 4,5 milyon $’lık başlangıç ​​turunu tamamladı. Yatırımcılar arasında GJMP, DG Daiwa Ventures, Coincheck ve Ceres yer aldı. Finansman, halihazırda 8.000’den fazla dApp geliştiricisi tarafından kullanılan Bunzz’ın akıllı sözleşme merkezinin oluşturulmasına yardımcı olmak için kullanılacak. (ürün sayfası: )

Bunzz, 11 ay önce lansmanından bu yana sağlam bir geçmişe sahip. Platformu 8.000’den fazla DApp geliştiricisi kullanıyor ve zincir üzerinde 3.000’den fazla DApp projesi devreye alındı, bu da onu Asya’daki en büyük DApp geliştirme altyapılarından biri yapıyor.

Platform, akıllı sözleşme geliştirme sektöründe önemli bir altyapı hizmeti olarak kilometre taşları tarafından kabul edilmiştir. Coinbase tarafından yayınlanan Web 3 geliştirme altyapısı kaos haritasında gösterildi. Ayrıca Bones, Singapur’un en büyük Web3 hızlandırma programı olan Icetea Lab’de de finalist oldu.

Şu anda, DApp geliştirmeyi yürütebilecek çok az mühendis var. Bunun nedeni, web3’e özgü yazılımlar olan akıllı sözleşmeler geliştirmenin önündeki engelin yüksek olmasıdır. Yani web2 yazılım mühendisleri kontrat geliştirmeyi halledebilirse web3 alanına girmek çok daha kolay olacaktır.

Bunzz, sık kullanılan sözleşmeleri modüller halinde sağlayarak ve sözleşme kurulumunu ve geliştirme ortamı lansmanını kapsayarak daha önce karmaşık olan geliştirme sürecini basitleştirdi.

Bunzz’ın temel özelliği olan “Akıllı Sözleşme Merkezi” hakkında

Bunzz, sık kullanılan akıllı sözleşmelerinin standartlaştırılmış bir sürümünü sunar. Bunlar, normal kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir ve diğer DApp geliştiricileri tarafından yeniden kullanılabilir.

Öte yandan Open Zeppelin adında açık kaynaklı bir kütüphane olan benzer bir servis var. Bununla Benz arasındaki fark rahatlıktır. OZ Kodu yalnızca bir kitaplıktır ve bir geliştirme ortamı ve düğümler gerektirdiğinden hemen dağıtılamazken, Bunzz modülleri yalnızca GUI kullanılarak dağıtılabilir. Bu gerçekten “Docker Hub’ın web3 sürümüdür”.

Bunzz tarafından sunulan akıllı sözleşme modüllerinin kısmi listesi

İlgili NFT’ler:

İlgili DeFi Birimleri:

Bunzz CEO’su ve Kurucu Ortağı Kenta Akutsu şunları söyledi: Bunzz, sonunda Docker Hub’ın Web3 eşdeğeri olmayı hedefliyor. Blok zincirindeki değişmez akıllı sözleşmeler, “kamu malları” olarak da adlandırılan açık yazılımlardır, çünkü herkes bunlara izinsiz erişebilir ve bunları kullanabilir. Ancak, kullanım akışını anlamak zordur. Ve Bunzz, akıllı sözleşme modüllerinin yaratıcılarını daha doğru şifreleme ve dokümantasyon oluşturmaya teşvik ederek bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır. twitter veya anlaşmazlık. “

On üç katılımcı yatırımcı:

Bunzz pte ltd hakkında:

  • Şirket adı: Bunzz pte ltd
  • Oyuncu: Kenta Akutsu
  • Merkez ofis: 6 Eu Tong Sen Caddesi #12-17 The Central Singapore 059817
  • Sektör: Web geliştirme altyapısının işletilmesi 3 “Bunzz”
  • Kuruluş: Mayıs 2022
  • Sermaye: 4.500.000 USD
  • URL:

Temas

CEO, Kenta Akutsu, Bunzz pte ltd, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın