medyauzmani.com

BUSD coin nedir? BUSD yorumları ve geleceği


Binance USD (BUSD) coin nedir? BUSD coin yorumları ve geleceği nasıl? BUSD coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

BUSD coin yorumları

 

BUSD/TRY – BUSD kaç TL? Canlı BUSD coin fiyatı

 

Binance USD – BUSD coin nedir?

Binance USD ya da kısaca BUSD, Paxos ve Binance tarafından ortaklaşa çıkarılan, ABD Doları destekli stabil coin türü bir kripto para. New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) tarafından onaylanmış bir coin olduğunu da söyleyelim.

BUSD, diğer stabil coinler gibi, ABD dolarına sabitlenmiş bir kripto para birimidir. Bu da, fiyatının ABD doları ile aynı olması gerektiği anlamına gelir. BUSD, Ethereum ve BNB Chain ağlarında çalışıyor.

BUSD, yatırımcılara kripto para piyasalarındaki volatiliteye karşı bir güvenli liman sunuyor. Aslında tüm stabil coinlerin çıkarılmasının arkasındaki temel felsefe budur. Ayrıca, BUSD coinin işleme ücretleri düşüktür ve Binance borsasında birçok işlem paritesinde kullanılabilir.

BUSD coin bir dizi kullanım alanına sahip. Bunlar arasında kripto para piyasalarındaki volatiliteye karşı bir güvenli liman olmak da var. Diğer kullanım alanları arasında düşük işlem ücretleriyle kripto para işlemleri yapmak, Binance borsasındaki birçok işlem paritelerinde işlem yapmak, kripto para kredisi almak veya vermek, kripto para ile ödeme yapmak var.

BUSD, en popüler stabil coinlerden biridir ve piyasa değeri açısından Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi stabil coinlerin ardından geliyor.

BUSD coini Binance borsasından veya diğer kripto para borsalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca, BUSD coin Paxos web sitesinden veya başka bir kripto para cüzdanından da satın alınabilir.

BUSD coinin avantajları şunlardır:

  • ABD Doları’na sabitlenmiştir.
  • New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) tarafından onaylanmıştır.
  • İşleme ücretleri düşüktür.
  • Binance borsasındaki birçok işlem paritesinde kullanılabilir.
  • Çeşitli şekillerde kullanılabilir.

BUSD coinin dezavantajları arasında merkezi bir kuruluş tarafından çıkarılması var. Ayrıca ABD Doları’na sabitlenmesine rağmen, fiyatında küçük dalgalanmalar meydana gelebilir.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

BUSD coin kimin?

 

BUSD coin, Paxos adında bir blockchain şirketi tarafından çıkarılır. Ancak Binance, BUSD coini için markasını Paxos’a lisanslamıştır. Bu nedenle, BUSD coini Paxos’a aittir, ancak Binance markasını kullanır.

BUSD coin grafiği

BUSD coin nedir? BUSD yorumları ve geleceği

BUSD coinin fiyatı 1 dolar. Ancak zaman zaman birkaç cent’lik ya da çok daha düşüş dalgalanmalar yaşayabiliyor.

Genel olarak, BUSD güvenli ve kullanışlı bir stabil coindir. Yatırımcılara kripto para piyasalarındaki volatiliteye karşı bir güvenli liman sunar ve çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın