https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Büyük bir dalış için hazırlanın

Büyük bir dalış için hazırlanın


  • Audius fiyatı bu hafta güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı.

  • En son Coinbase listesini geçerek yükseliyor.

  • Tarihsel olarak, bu hisse senedi rallileri uzun sürmez.

Benim sesim Harika bir hafta oldu ancak tarih, fiyat hareketinin yakında tersine dönebileceğini gösteriyor. SES, ağ belirteci yakında düşebilir. Geçen yılın Ağustos ayından bu yana en yüksek seviyesi olan Salı günü 0,366 dolara yükseldi. CoinMarketCap’e göre, kripto paranın piyasa değeri 308 milyon doların üzerine çıktı.

Çekilme neden yakındır?

Sound fiyatındaki bu haftaki keskin artışın arkasındaki ana sebep, dünyanın en büyük ikinci kripto borsası olan Coinbase’de nihayet faaliyete geçmiş olması. Bu, şirketin milyonlarca müşterisinin artık para birimini satın alıp elinde tutabileceği anlamına geliyor. Ayrıca, yükselişlerinden bahseden insanların sayısı arttıkça yükselme eğilimindedir. Bu yüzden bugün Audius’tan bahsediyoruz.

Tarihsel olarak, kripto para birimleri bir veya daha fazla büyük borsada listelendikten sonra sıçrama eğilimindedir. CoinJournal’da bu anlık sıçramalar hakkında birkaç kez yazdık. Örneğin, bunda MaddeVe Binance’in Stargate Finance token’ını listelemesinden sonra STG’nin yükseldiğini yazdık. Ve bunda RaporlamakVe Binance’te EOS/USDT çiftinin listelenmesinden sonra EOS’un yükseldiğini fark ettik.

Ancak, bu kazanımlar doğası gereği geçici olma eğilimindedir. Bazı durumlarda, genellikle gerçekleşmeden önce liste bilgilerine sahip olan içeriden kişiler tarafından yönlendirilirler. Audius kadar seyrek işlem gören bir madeni para için, içeriden çok az kişi arz ve talep arasındaki dengeyi kolayca bozabilir.

Deneyimsiz olanlar için Audius, blockchain teknolojisini kullanarak müzik endüstrisini dönüştürmeyi amaçlayan bir şirkettir. Bağımsız müzisyenlerin müziklerini listelemelerini ve müziklerinden para kazanmalarını mümkün kılan bir Spotify bozucudur. Web sitesine göre, Jayson Derulo ve Katy Perry tarafından desteklenen şirket, aylık 7 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğunu söyledi.

Sesin fiyatını tahmin edin

TradingView’e göre ses tablosu

Audius fiyatının geri çekilmeye yakın olmasının bir diğer nedeni de grafik formasyonlarıyla ilgili. Yukarıda gösterildiği gibi, kripto para Çarşamba günü 0,2570 dolara kadar düştükten sonra son birkaç gün içinde yükseliş trendinde. Bu sıçrama, madalyonun 0,3650 dolar civarında bir çift tepe modeli oluşturan parçası. Fiyat eylem analizinde, bu model genellikle en doğru tersine çevirme modellerinden biridir.

Bu nedenle, kripto para biriminin önümüzdeki günlerde tersine döneceğinden ve çift tepenin boyun çizgisini 0,2565 $ seviyesinde yeniden test edeceğinden şüpheleniyorum. Bu seviyenin altındaki bir hareket, para birimini bir sonraki ana destek seviyesi olan 0,1975 $’a düşürür.

Audi nasıl satın alınır

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün ses satın alın

bit damgası

Bitstamp, popüler fiat veya kripto para birimlerinin alım satımını sunan lider bir kripto para borsasıdır. Bitstamp, kullanıcılara kullanımı kolay bir arayüz, dijital varlıklarınız için yüksek derecede güvenlik, mükemmel müşteri desteği ve çoklu para çekme yöntemleri sağlayan, tamamen düzenlenmiş bir şirkettir.

Bitstamp ile bugün ses satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın