https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Büyük DAO oylamasından sonra Iotex fiyatı yeşile döndü


  • Bu yazı yazılırken IOTX %1,02 artışla 0,0261 dolardan işlem görüyordu.
  • Yakın zamanda kabul edilen teklif, sıvı eter türevlerini tanıtacaktır.
  • Teklif ayrıca IoTeX’te depolama gruplarını NFT’ler olarak temsil etmek için yerel destek ekler.

IoTeX yönetişim topluluğu, diğer şeylerin yanı sıra Ether Liquid Staking türevlerini tanıtan On Üçüncü İyileştirme Önerisi (IIP-13) lehinde oy kullandı. Katılan IOTX token sahiplerinin %97’si teklif lehinde oy kullandı.

IoTeX (IOTX) fiyatı, üç günlük ayı piyasasının ardından yükselişe geçerek gelişmeye tepki gösterdi. Token şimdi 18 Mart’ta işlem gördüğü seviyede işlem görüyor.

IoTeX IIP-13 teklifi ne yapar?

Her şeyden önce, IOTX’in staking yüzdesini önemli ölçüde artıran ve blok zincirindeki doğrulayıcı sayısını artırdığı için ağ güvenliğini artıran IIP-13 teklifi lehine 141 milyon IOTX belirteci yerleştirildi.

IIP-13 teklifi ayrıca, sıvı depolama protokollerinin akıllı sözleşmeler kullanarak paylarını yönetmesine izin vermek için depolama kasası temsillerine NFT’ler olarak destek ekler. Bu, dApp geliştiricilerinin sıvı depolama dApp’lerini kolay ve hızlı bir şekilde başlatmasına ve ağ kullanım durumlarını iyileştirmesine olanak tanıyacak ve ayrıca verilere göre mevcut tüm belirteçlerin %89,87’sine sahip en zengin 10 IOTX adresi tarafından tutulan IOTX belirtecinin değer teklifine katkıda bulunacaktır. Coinlor’dan.

Teklif onaylanmadan önce IoTeX kurulum işlemi, akıllı sözleşmelerin bağlantısı olmadan doğrudan ağ üzerinde gerçekleştirildi. Bahsedilen pek çok şeyin yanı sıra Liquid’in tanıtımı, IoTeX blok zincirini önde gelen DeFi protokolleri arasında konumlandıracak.

Lido gibi bazı likit staking protokolleri bu yıl yerel tokenleri ile iyi iş çıkardı ve Lido DAO (LDO) fiyatı son üç ayda %200’den fazla arttı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın