medyauzmani.com

Cardano (ADA) bu ay 1 dolara satabilir mi?


Cardano’nun (ADA) hacmi, ortamındaki büyük bir değişikliğin ardından son 24 saat içinde önemli ölçüde arttı. Cardano, 0,50 doların üzerinde bir hareket gösteren ve 0,60 dolar ve ötesine giden grafiklerle daha yükseğe çıkabilir. Cardano, geri çekilmeden önceki ilk saatlerde yükselmeye devam etti, ancak daha da önemlisi, 0,428 dolarda önemli bir destek buldu. Şu anda, yazı yazılırken son 24 saatte %1 artışla 0,4321 dolardan işlem görüyor.

Cardano fiyat tahmini: ADA Ekim ayında 1 dolara satacak mı?

Uzun süredir yatırımcıların gözdesi olan Cardano, 2022’de çok zarar gördü ve 2.28 dolardan işlem gördüğü yılın başından bu yana %80’den fazla düşüş yaşadı. ADA, diğer birçok kripto piyasası gibi Eylül ayında bir yavaşlama yaşasa da, büyük değişiklikler ve sağlam başlangıçlar, kripto işi için yoğun bir ay olan Ekim ayında piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor.

kardano

Bununla birlikte, RSI ve MACD gibi ana mevcut göstergeler 50’nin altında kaldığı ve düşüş eğilimi gösterdiği için Cardano’nun önümüzdeki dört hafta içinde 1 dolara ulaşması zor olacak gibi görünüyor. Tecrübeli tüccar Peter Brandt, ADA’nın önümüzdeki aylarda 0,25 doların altına düşebileceğini öne sürdü. Brant şunları yazdı: “$ADAUSD grafiği Schabacker, Edwards ve Magee’ye göre azalan bir üçgende ve .25’in altında bir düşük öneriyor. Grafikler her zaman işe yarar mı? – tam olarak değil, ama yaptıkları zaman güzel bir şey. “

Brandt, Bitcoin ve Ethereum dışında herhangi bir kripto satmıyor ve sosyal medyadaki varlığı sayesinde büyük ilgi gördü. Eylül ayının sonunda Cardano, Vasil’in hard fork’unun yükseltildiğini duyurdu, bu da diğer hizmetlerin ve dApp’lerin blok zinciri üzerine inşa edilmesini kolaylaştıracak. Yükseltme, ADA’nın maliyetinde önemli bir artış görmese de, birçok uzman, yükseltmenin zaman içinde süreci önemli ölçüde değiştireceğinden emin.

Ayrıca Cardano üzerine kurulu ilk borsa olan MuesliSwap, daha verimli ve daha ucuz hale getiren Plutus V2’nin başarılı entegrasyonunu da duyurdu. Kurucu Charles Hoskinson da bu haftanın başlarında Cardano’ya şifreli bir Tweet gönderdi ve yakında daha fazla değişikliğin geleceğini öne sürdü. Şöyle yazdı: “Voltaire’in dönemi yakında bir yaratılış olarak görülecektir.” Milyonlarca Cardano kullanıcısının ve geliştiricisinin gücünün kilidini açacak. Ve yine, Stake’de yaptığımız gibi, diğer tüm şirketlere insanları nasıl dağıtacaklarını gösterecek. “

Hoskinson daha önce, ticari fonların 2024 yılına kadar protokole girmesini umduğunu söylemişti. Cardano’ya bir alternatif, ön satıştan bu yana sadece üç gün içinde 1 milyon dolar toplayan yeni bir çevre dostu kripto para birimi olan IMPT olabilir.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın