medyauzmani.com

Cardano boğaları iddialı: ADA Ethereum’u geçecek!


Cardano ile ilgili önemli bir yeni gelişme var. Bu gelişmenin yardımıyla ADA inekleri güvenle konuşur. ADA’ya genellikle “Ethereum katili” denir. Gelelim yeni gelişmenin detaylarına.


Cardano boğaları iddialı: ADA madeni parası Ethereum’u geçecek

Cardano’nun gelişimi yeni bir enerji aldı. Kullanıcılar ADA için “Ethereum öldürücü” terimini kullanıyor. Bu yeni destek ile resmi Cardano uygulamaları (Dapp) oluşturulacak.

Cardano’nun arkasındaki şirket olan Emurgo, önümüzdeki üç yıl içinde ADA ekosistemine 200 milyon dolar yatırım yapacak. Bu fonlar, birçok dağıtık ağ hizmetinin kurulmasına tahsis edilmektedir. Token 2049 konferansında tanıtılan Emurgo Ken Kodoma’nın kurucusu, internetin geleceği hakkında konuştu ve ayrıca 200 milyon jeton için yeni kararlardan bahsetti.

İlgili – Cardano çok konuşuldu ama bu 2 coin önde

Büyümelerini teşvik etmek ve desteklemek için Cardano blok zinciri üzerine inşa edilen seçilmiş projeler arasında 200 milyon dolarlık bir yatırım paketi dağıtılacak. Cardano ekosistemi dışında projeler inşa eden ancak Cardano ağını harici blok zincirlerine entegre eden geliştiricilere de finansman sağlanacak.

Ethereum, Cardano ve Solana'nın Karşılaştırılması!  Ne iyi?

Kodama, Afrika projelerinin söz konusu 200 milyon doların yarısını Emurgo Afrika Yatırım Girişimi kapsamında alacağını da sözlerine ekledi. Cardano’nun misyonunun kalbinde, Afrika’da blok zinciri geliştirme yer alıyor. Etiyopya fondan para alacak ülkelerden biri.

İlgili – Cardano Vasil güncellemesinde ilk bölüm tamamlandı: ADA için bir sonraki adım nedir?

Emurgo, ekosistemi desteklemeye yardımcı olan projeler yaratarak ve destekleyerek Cardano’nun yıllar içinde büyümesine büyük katkıda bulundu. Kodoma, Cardano’nun gelişiminin diğer blok zinciri projelerine kıyasla yavaş olduğunu kabul etse de, ağın şimdiye kadar yapılan birçok değişiklikle uzun bir yol kat ettiğini düşünüyor.

Bu geliştirme çabalarına rağmen Cardano, birçok alanda Ethereum’un gerisinde kalıyor. ADA’nın fiyatı şu anda 0.432 dolardan işlem görüyor. Eylül 2021’de 2.11$ seviyesinden revize edildi. Elbette yeni hizmetlerin eklenmesiyle ADA’nın fiyatı yıl sonuna kadar önemli ölçüde kapanabilir.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın