https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Cathy Wood, Coinbase hissesine 9.20 milyon dolar daha harcadı

Cathy Wood, Coinbase hissesine 9.20 milyon dolar daha harcadı


Cathy Wood 9,2 milyon dolarlık madeni para tabanı stoğu
  • Cathy Wood, Cuma günü Coinbase Global Inc’in 162.325 hissesini satın aldı.
  • Kripto para borsasındaki hissesi şu anda 18 milyar doların üzerinde.
  • Coinbase hissesi, 2023’ün başından bu yana şimdiden %70 arttı.

Coinbase Global Inc’in hisseleri bu yıl şimdiden yaklaşık %70 arttı, ancak Cathy Wood henüz iflasın bitmediğine inanıyor.

Kaç Coinbase hissesi satın aldınız?

Son zamanlarda Coinbase hissesi satın almak için harcadığınız oldukça büyük miktarda paraya dayanıyor.

Ünlü yatırımcı, kripto para borsasında yatırım yapmaya yaklaşık bir ay ara verdi. Ancak Cuma günü geri döndü ve Coinbase’in 162.325 hissesini satın aldı.

Toplamda, en son satın alma 9,20 milyon dolar değerindeydi ve kendi fonlarından iki fon arasında paylaştırıldı; ARK Innovation ETF (ARKK) ve ARK Yeni Nesil İnternet ETF’si (ARKW).

İlginç bir şekilde Wood, Coinbase hisselerini 4. çeyrek sonuçlarında yıldan yıla beklenen zayıflığın öncesinde satın aldı. Gelecek hafta, Nasdaq’ta işlem gören şirketin mali dördüncü çeyreğinde hisse başına 2,39 $ zarar bildirmesi bekleniyor – bu, bir yıl önce “kazandığı” hisse başına 3,32 $ ‘dan çok daha az.

SEC, kripto para birimlerine karşı daha agresif hale geliyor

Şubat ayının başlarında Cathy Wood, sonunda 500.000 $ değerine ulaşacağını söylediği Bitcoin hakkındaki yükseliş görüşünü yineledi.

Son zamanlarda Kraken’i ABD’deki kripto staking operasyonlarını sona erdirmeye zorlayan daha agresif bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) rağmen yükselişe geçti. Coinbase’in ABD’li müşterilerine de benzer hizmetler sunduğunu belirtelim.

Pazartesi günü düzenleyici kurum, Paxos Trust’a Binance USD çıkarmayı da durdurması talimatını verdi. Ancak Wood, sekiz fonunun tamamında şu anda 18 milyar dolardan fazla değere sahip Coinbase Global Inc.’e sahip. Kripto şirketi, toplam varlıklarının %3,88’ini oluşturuyor.

Wall Street şu anda Coinbase hissesi üzerinde “Tut” görüş birliği derecesine sahip.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın