https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Celsius, çekiliş için uygun olanların bir listesini yayınladı

Celsius, çekiliş için uygun olanların bir listesini yayınladı


  • Celsius Network şu anda Bölüm 11 iflas sürecinde.
  • Celsius, geçen hafta bazı müşteri para çekme işlemlerini işlemek için onay aldı.
  • Çekilme hakkına sahip olanlar, borç verenin iflas başvurusunda bulunmasından sonra başvuranlardır.

ABD Güney Bölgesi İflas Mahkemesi’nin, şirketin Temmuz 2022’de Bölüm 11’de iflas başvurusunda bulunmasının ardından Celsius Network’ün platforma aktarılan fonları iade etmesine izin vermesinden günler sonra, kripto para birimi kredi kuruluşu şimdi para çekme için uygun olanların bir listesini yayınladı.

Listenin yayınlanmasının yanı sıra Celsius, uygun alacaklıların para çekme işlemine devam etmelerine izin verilmeden önce hesaplarını KYC ve AML verileriyle güncellemelerinin gerekeceğini doğruladı.

Geri çekilmeye hak kazananların tam listesi

Celsius Network’ün Temmuz ayında bir iflas başvurusu başlatmadan önce Haziran 2022’de para çekme işlemlerini durdurduğu belirtilmelidir. O zamandan beri alacaklılar, fonlarını platformdan çekmek için bir fırsat bekliyorlar ve görünüşe göre bu artık an meselesi.

31 Ocak’ta, kripto para birimi borç vereni, yaklaşan para çekme işlemleriyle ilgili resmi bir güncelleme yayınladı ve para çekmeye uygun kişilerin bir listesini sağladı. En önemlisi, hak kazananların, uygun saklama varlıklarının yalnızca yaklaşık %94’ünü geri çekmesine izin verilecek.

Mahkemenin, kullanıcıların varlıklarının geri kalan %6’sını geri çekip çekemeyeceğine daha sonra karar vermesi bekleniyor.

Celsius ayrıca, uygun kullanıcıların işlem ve gaz ücretlerini karşılamak için yeterli varlığa sahip olması gerektiğini de kaydetti. Yazdım:

Hesaplarında bu ücretleri karşılamaya yetecek kadar varlığa sahip olmayan Uygun Kullanıcıların varlıklarını çekmelerine izin verilmeyecektir.

Celsius, tüm para çekme sürecini nasıl gerçekleştirmeyi planladığını, çekim için uygun olanların tam adlarının yanı sıra Celsius’a yatırdıkları varlıkların türü ve miktarını içeren 1.411 sayfalık bir mahkeme dosyasında özetledi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın