medyauzmani.com

Celsius müşterileri iflas başvurusunda bulunduktan sekiz ay sonra para çekmeye başladı


  • Celsius Custody hesap sahipleri tarafından para çekme işlemleri 2 Mart’ta başladı.
  • Para çekme işlemleri, kripto para birimi borç verenin geçen yıl Haziran ayında iflas başvurusunda bulunmasından yaklaşık 8 ay sonra açılıyor.
  • “Belirli saklama hesaplarındaki dağıtılabilir varlıklar” için para çekme işlemleri yeniden açıldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Bölüm 11 iflas davası açtıktan sekiz ay sonra, iflas etmiş kripto para birimi kredi kuruluşu Celsius Network, nihayet saklama hesabı sahiplerinin varlıklarının bir kısmını geri çekmeye başlamasına izin verdi. Bu, Celsius’un çekiliş için uygun olan müşterilerin listesini yayınlamasından bir ay sonra gelir.

Her şey Aralık 2022’nin başında ABD iflas hakimi Celsius’un saklama programı müşterilerine yaklaşık 44 milyon dolar değerindeki kripto para birimlerinin iadesini emretmesinden sonra başladı. Bunu, Celsius perakende platformu ve madencilik işi de dahil olmak üzere Celsius’un bazı varlıklarını açık artırmaya çıkarmasına izin veren başka bir karar izledi.

Ocak 2023’ün sonlarına doğru, Celsius, şirketin Temmuz 2022’de Bölüm 11’de iflas başvurusunda bulunmasının ardından aktarılan fonları platforma iade etmesine izin vermek için ABD İflas Mahkemesi’nden başka bir onay aldı. planlanan airdrop.Platformdaki uygun Ripple (XRP) sahipleri için işaret fişeği.

Para çekme işlemleri 2 Mart’ta başladı

2 Mart’ta Santigrat cıvıldamak “Belirli saklama hesaplarındaki dağıtılabilir varlıklar” için para çekme işlemlerini yeniden başlattığını açıklıyor.

Kripto para birimi borç vereni daha sonra “uygun kullanıcılara para çekme işlemlerini kolaylaştırmak için gerekli adımlar konusunda bilgilendirildiğini” ekledi.

Para çekme işlemleri başladığından bu yana, şirketin iflas başvurusunda bulunmasından 263 gün sonra para çekme işlemlerinin yeniden başladığını gören müşteriler, para çekme hikayelerini Twitter ve Reddit’te paylaşıyorlar.

Celsius tarafından daha önce de belirtildiği gibi, uygun müşterilerin fonlarının yalnızca %94’ünü çekmelerine izin verilir ve kalan %6, devam eden mahkeme duruşmalarının sonucuna bağlıdır.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın