https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Cerus Markets, 10.000 Dolarlık Mobil Alım Satım Uygulaması Eşantiyonunu Başlattı

Cerus Markets, 10.000 Dolarlık Mobil Alım Satım Uygulaması Eşantiyonunu Başlattı


Labuan, Malezya, 2 Mart 2023, Chainwire

Cerus Markets, Giveaway Mobil Ticaret Uygulamasını başlatmaktan heyecan duyuyor!

Alım satım platformunun yakında piyasaya sürüleceğini duyuran Cerus Markets, yatırımcılara mobil alım satım uygulamasına ilk erişen olma ve 10.000 $ nakit pay kazanma şansı sunma fırsatı sunmaktan heyecan duyuyor.

Cerus Markets, dijital varlıkların ticareti için devrim niteliğinde bir yol sunan, düzenlenmiş bir kripto komisyoncusu. Mobil ticaret uygulamasıyla, tacirler, büyük küresel hisse senetleri, emtialar ve metaller üzerinde para birimleri ve kripto para birimlerine karşı ticaret yapmak için spekülasyon sağlayan türevlere erişebilecek – tümü ücretsiz ve 100:1’e kadar kaldıraç oranıyla.

Çekilişe kaydolmak için şu adresi ziyaret edin: KirosBekleme listesine kaydolun ve ticaret uygulamasını kullanılabilir olur olmaz indirin.

Üç kazanan rastgele seçilecek ve e-posta ve sosyal medya aracılığıyla duyurulacaktır. Birinciye 5.000$, ikinciye 3.000$ ve üçüncüye 2.000$ ödül verilecek.

10.000 $ nakit hediye için kaydolun Kiros.

Cerus Piyasaları Hakkında

Cerus Markets Limited, Labuan Finansal Hizmetler Otoritesi tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş çok varlıklı bir aracı kurumdur. Cerus Markets, kripto para birimlerine, forex’e, hisse senetlerine ve emtialara tek bir ticaret platformundan ücretsiz erişim sağlayan yeni bir tür küresel aracı kurumdur. Kullanıcılar mobil cihazlarından veya web tarayıcılarından erişebilir ve hiçbir fırsatı kaçırmaz.

Cerus Markets’in amacı, tüm ticaret seviyeleri için pazar erişimi sağlamaktır, bu nedenle giriş ücreti olmaması, yatırımcıların birden fazla dijital varlık üzerinde 50 dolardan daha düşük bir fiyata işlem yapmasına olanak tanır.

cerusmarkets.com adresinden Cerus Piyasaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Sosyal: Telgraf | twitter | instagram

iletişim

Pazarlama Direktörü, Veronica Imasheva, Cerus Markets, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın