https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Çinli şirket “Instagram”, izinsiz blockchain entegrasyonu için Conflux ağını seçti

Çinli şirket “Instagram”, izinsiz blockchain entegrasyonu için Conflux ağını seçti


Toronto, Kanada, 24 Ocak 2023, Chainwire

Instagram’ın Çince versiyonu olan Little Red Book (XiaohongShu), Conflux Network’ü, kullanıcıların Conflux’ta basılan NFT’leri ‘R-Space’ adlı dijital havuz bölümündeki profil sayfalarında görüntülemelerine olanak tanıyan lisanssız bir blok zinciri olarak entegre eder.

Platformun aylık 200 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve bu entegrasyon, insanlar Web2 ekosistemi içinde Web3 teknolojisini günlük olarak aktif olarak kullandıklarından, NFT’leri kitlesel benimsemeye yaklaştırıyor.

Little Red Book, blok zincirleri ve NFT’lerle daha önce ittifaklara sahiptir, ancak hiçbir zaman sınırsız bir ağ olmamıştır.

Conflux’un CTO’su Ming Wu, “Çin’in İnternet endüstrisindeki büyük oyuncular, Web3 iletimini benimseme çabalarını başlattı. Conflux, iki dünyayı birbirine bağlayan ana köprü haline geldi ve Web3 teknolojisinin geleneksel endüstri senaryolarına genişletilmesinde lider bir rol üstlendi” dedi.

Düzenleyici bir bakış açısıyla, böylesine büyük bir şirketin blockchain’i izinsiz olarak entegre etmesi, Çin’in NFT yanlısı duruşunu güçlendiriyor ve blockchain teknolojisini mevcut Web2 şirketleriyle entegre etmeyi düşünen yerli şirketlerde bir artış bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Little Red Book tarafından desteklenen ilk Conflux NFT, Çin’de geniş bir topluluk tabanına sahip olan Mimic Shhans topluluğundandır ve orijinal NFT sahipleri, Little Red Book kişisel sayfalarında görüntülenebilecek bir Conflux NFT almak için önceden belirlenmiş bir süreçten geçebilirler. .

Resimlerin tamamını görmek için lütfen Dropbox bağlantısına bakın:

Conflux Hakkında

Conflux, merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller arasında birbirine bağlayan izinsiz bir katman 1 blok zinciridir. Son zamanlarda hibrit PoW/PoS uyumluluğuna geçiş yapan Conflux, tıkanıklık, düşük ücretler ve gelişmiş ağ güvenliği olmadan hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blockchain ortamı sağlar.

Çin’deki tek düzenlenmiş halka açık blok zinciri olan Conflux, Asya’da proje inşaatı ve genişleme için benzersiz bir avantaj sağlıyor. Bölgede Conflux, Shanghai City, McDonald’s China ve Oreo dahil olmak üzere blockchain girişimleri ve metaverse konusunda küresel markalar ve devlet kurumlarıyla işbirliği yaptı.

Conflux hakkında daha fazla bilgi edinmek için confluxnetwork.org adresini ziyaret edin.

Temas

Melissa Terry, Shift6 Stüdyoları, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın