https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber COIN hisse fiyatı %7 düştü

COIN hisse fiyatı %7 düştü


  • Ark Invest Perşembe günü 301.347 Coinbase hissesi satın aldı.
  • Ark Çarşamba günü daha fazla Coinbase hissesi satın aldı.
  • Şubat ayında Ark, 30 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi satın aldı.

Cathie Wood’dan Ark Invest, Mart ayının başından bu yana %10’dan fazla düşen hisse senedine rağmen Coinbase Global Inc (NASDAQ:COIN) hissesinde yükseliş liderliğini sürdürdü. 10 Mart 2023’te Coinbase hisse fiyatları, bugünün 58,09 $ olan fiyatına kıyasla 64,67 $ idi.

Ark Invest Perşembe günü yaptığı son ticaret dosyasına göre, Ark Innovation ETF’ye 301.437 Coinbase hissesi ve Ark Yeni Nesil İnternet’e 52.525 Coinbase hissesi ekledi. Ark’ın Perşembe günü satın aldığı hisselerin toplam değeri 20,5 milyon dolardı.

Ark Invest ayrıca Ark Yeni Nesil İnternet ETF’sine yeni eklenen 265.000 Robinhood hissesi (yaklaşık 2.5 milyon $ değerinde) ekledi.

Ark, kripto para birimi çöküşünün ortasında Coinbase’e yatırım yapıyor

Birçoğu, mevcut kripto piyasası çöküşünün ortasında kripto para birimi ile ilgili şirketler hakkında şüpheci olsa da, Cathy Wood, kripto para borsasında bir güven oyu olarak görülebilecek Coinbase hakkında çok iyimser görünüyor.

Birçok kripto para birimi borsası, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli düzenleyiciler tarafından suçlamalarla karşı karşıya kalırken, Coinbase bazı önemli patlamalar almaya devam etti. Örneğin, ABD hükümetinin yakın zamanda Coinbase’e 217 milyon dolar değerinde BTC aktardığı bildirildi. Kripto dostu Silvergate Bank’ın çöküşü, kripto dostu Silikon Vadisi bankasının neden olduğu şok dalgaları, fon toplamak için varlık ve hisse senedi satışları ve Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun süreli faiz artırım tehdidi bu hafta piyasa duyarlılığını azalttı.

Şubat ayında Ark, Aralık ayında satın aldığı 3,2 milyon dolarlık Coinbase hissesine ek olarak 30 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi satın aldı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın