https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Coinbase artık Uniswap’in neredeyse iki katı ticaret hacmine sahip

Coinbase artık Uniswap’in neredeyse iki katı ticaret hacmine sahip


Coinbase uniswap ticaret hacmi
  • Coinbase Global Inc’in işlem hacmi, Uniswap’in işlem hacmini aşıyor.
  • Analist, CEX’lerin değişim sahnesi için her zaman gerekli olacağını söylüyor.
  • Coinbase ayrıca Pazartesi günü Binance USD ticaretini sonlandırdı.

Tanınmış bir dijital varlık veri sağlayıcısı olan Kaiko, Pazartesi günü Coinbase’deki işlem hacminin Uniswap’i geçtiğini doğruladı.

Coinbase’in işlem hacmi 185 milyar doları aştı

Kripto para borsasındaki işlem hacimleri geçen hafta sonunda 185 milyar doların üzerine çıktı. Bu, merkezi olmayan muadili Uniswap’in 93 milyar dolarının yaklaşık iki katı.

Geçen yıl FTX borsası da dahil olmak üzere merkezi platformların çöküşünden sonra, birçok kişi merkezi olmayan borsalara (DEX) geçişin artacağını tahmin etti. Ancak CoinDesk’in CoinDesk’ten Connor Ryder’a (Kaiko Araştırma Analisti) verdiği yanıta göre bu “biraz erken”.

Ortalama bir yatırımcı, CEX’lerdeki daha basit deneyime kıyasla, bu DEX’lerin bazılarındaki daha kötü kullanıcı deneyimi nedeniyle hâlâ erteleniyor. CEX’in her zaman değişim ortamının önemli bir parçası olacağına inanıyorum.

Dubai Menkul Kıymetler Borsası’nın işlem hacmi bir zamanlar 113 milyar doları bulmuştu.

Geçen yıl bir noktada Coinbase ve Uniswap’in işlem hacimlerinin hemen hemen aynı olduğunu burada belirtmekte fayda var.

Kasım ayındaki FTX fiyaskosunun ardından merkezi olmayan borsalardaki işlem hacimlerinin 113 milyar dolara ulaştığı bildirildi. Karşılaştırıldığında, bu ay 100 milyar doları geçmeleri pek olası değil.

Geçen hafta, kripto para borsası dördüncü mali çeyreği için beklenenden daha iyi bir gelir bildirdi. Yine Pazartesi günü Coinbase, listeleme kriterlerini karşılayamadığını söyleyerek Binance USD ticaretini sonlandırdı. Hisseleri şu anda yılın başına göre% 75’in üzerinde arttı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın