medyauzmani.com

Coinbase, düzenleyiciler tarafından tehdit edilirse ETH’yi stake etmeyi durduracak


Coinbase CEO’su, kripto para borsasının düzenleyiciler tarafından tehdit edilmesi durumunda Ethereum stake etmeyi bırakacağını söyledi.

Tüm Ethereum blok zinciri, bir aydan kısa bir süre içinde Hisse Kanıtı (PoS) mekanizmasına taşınacak. Bu, Ethereum belirteçlerinin saklanacağı ve çıkarılmayacağı anlamına gelir.

Hareket, ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem ücretleri dahil olmak üzere Ethereum ağını etkileyen bazı önemli sorunları çözmek için tasarlandı.

PoS mekanizmasını kullanarak, ETH sahipleri coinlerini çeşitli kripto para birimi borsalarında paylaşabilir, bu da onlara düğüm doğrulayıcılara oy verme ve ağın nasıl çalıştığı hakkında fikir verme fırsatı verir.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bugün Twitter’da Ethereum’u staking ile ilgili varsayımsal bir senaryoya yanıt verdi.

Armstrong, düzenleyici bir tehdit olması durumunda Coinbase’in Ethereum staking hizmetini kapatacağını belirtti. Coinbase’in blok zinciri ağının bütünlüğünü korumak için bunu yapacağını da sözlerine ekledi.

Bununla birlikte, Coinbase’in yetkililere meydan okuması ve herkes için daha iyi bir sonuç umması gibi yasal bir seçenek olabileceğini de sözlerine ekledi.

Coinbase, halka açık bir şirkettir ve borsada işlem gören ilk kripto şirketlerinden biridir.

Coinbase, büyük ölçüde devam eden ayı piyasası nedeniyle son çeyreklerde mücadele ediyor. Birçok kripto şirketi gibi, Coinbase de kripto kışında hayatta kalabilmek için çalışanlarının belirli bir yüzdesini işten çıkarmak zorunda kaldı.

San Francisco merkezli şirketin geliri geçen çeyrekte %61 düştü. Coinbase, geçen yıl kripto patlamasının ortasında yayınladığı 1,6 milyar dolarlık net kara kıyasla 1,1 milyar dolarlık vergi sonrası zarar bildirdi.

Ancak şirket, 6,2 milyar dolarlık mevcut sermayesinin kriz sırasında yatırım yapmaya devam etmesini sağlayacağını söyledi.

Kripto para piyasası son dokuz aydır düşüş eğiliminde ve çoğu kripto para tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %50’den fazla düştü.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın