https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Coinbase, güvenli olmayan ETH isteklerinin işlenmesinin haftalar veya aylar sürebileceğini söylüyor

Coinbase, güvenli olmayan ETH isteklerinin işlenmesinin haftalar veya aylar sürebileceğini söylüyor


  • Toplu ETH çekimleri, Şanghay Yükseltmesi öncesinde Ethereum Goerli Testnet’te işleniyor.
  • Coinbase, istikrarsız ETH talebinin Şangay yükseltmesinden sonra toparlanmasını beklediğini söyledi.
  • Ancak borsa, engellenmemiş ETH taleplerinin işlenmesinin haftalar veya aylar sürebileceğini söyledi.

Ethereum geliştiricileri, Perşembe günü düzenlenen “Call 157th Core Developer Call” sırasında uzun zamandır beklenen Shanghai Upgrade için 12 Nisan 2023 olarak bir hedef tarih belirlediler. Şangay yükseltmesinden önce Ethereum Goerli Testnet’te yığın ETH çekimlerini işlemeye çoktan başladı.

Yaklaşan Shanghan yükseltmesi, Ethereum’un onu bir iş kanıtı (PoW) blok zincirinden bir pay kanıtına taşıyan Merge’i yükseltmeyi planladığını duyurmasından bu yana, ETH belirteçleri kilitlenen ETH üreticileri arasında çok fazla beklentiye neden oldu. (PoS) blok zinciri. Bu nedenle Coinbase, Şanghay yükseltmesi yayına girdikten sonra ETH’ye olan değişken talebin tavan yapmasını bekliyor.

Kontrolsüz istekler haftalar veya aylar alır

Coinbase, platformunda engellenmemiş ETH taleplerinin işlenmesinin haftalar veya aylar sürebileceğini belirtti. Bunun temel nedeni, Coinbase’in temizleme sürecini yürütecek kişi olmayacağıdır. Staking talepleri zincir üzerinde işlenir ve Coinbase, tokenler protokol tarafından yayınlandıktan sonra yalnızca depolanmamış ETH’yi kullanıcılara iletmek için bir kanal görevi görür.

Birleştirme yükseltmesi, Coinbase gibi staking sağlayıcılarının, kullanıcıların token çekme yeteneği olmadan platformlarında ETH paylaşmalarına izin verdi.

12 Nisan’dan sonra, Coinbase gibi platformlarda ETH’ye bahis oynayanlar, belirsiz bir lokavt süresi yaşamadan daha fazla ETH oynamaya devam ederken rezerve Ether’lerini çekebilecekler.

Tüm Coinbase kullanıcıları, Şanghay yükseltmesi yayına girdikten sonra ETH’lerini çıkarabilecek.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın