https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Coinbase “hizmet olarak cüzdan” hizmetini başlattı – World Digital Media News

Coinbase “hizmet olarak cüzdan” hizmetini başlattı – World Digital Media News


ABD kripto borsası Coinbaseşirketlerin blockchain cüzdanlarını müşterileri için özelleştirmelerine olanak tanıyacak. “çanta gibi iş” inisiyatifi başlatır.

Coinbase Web3 geliştirme ekibinin teması patrick mcgregor yazılım ve performans da dahil olmak üzere hizmetlerin, jetonların veya NFT’lerin oyunun parçası olduğu oyun yazılımı veya cüzdan. “kullanıcıya görünmezÜretmek isteyen firmaların kullanabileceğini söyledi.

Duyuru, Coinbase’in blockchain geliştiricilerine ve Coinbase Cüzdanını kullanan tüketicilere ve ticaret ve depolama varlıklarını kullanan kurumsal fonlara daha fazla ürün ve hizmet sağlamaya odaklandığı bir zamanda geldi.

McGregor, bunu programın süreçlerini destekleyen merkezi bir teknoloji ve gelir kaynağı olarak gördüğünü ve ücretlerin her cüzdan için ayrı ayrı toplanacağını söyledi.

Coinbase’den yapılan bir basın açıklamasında, “hizmet olarak cüzdan” “Tutarlı bir cüzdan deneyimi sağlayarak Web3’e bir milyon yeni müşteri getirmeye yardımcı olabilir” yazıldı. Ayrıca geleneksel kripto cüzdanlarını kullanma imkanı “zor anımsatıcı kelimeler” Peki “saçma” Ayrıca kullanıcı arayüzü nedeniyle zor olduğu söylendi. Coinbase’in kendi sözleriyle “Cüzdanların kolay olduğu bir dünyada şirketler, teknik bilgiden bağımsız olarak herkesin erişebileceği Web3 deneyimleri oluşturabilir” kaydedildi.

Kurtarılması zor 24 kelimelik kriptografik şifrelerin çalınması “çok taraflı bilgi işlem (MPC)” teknolojiyi kullanmak yasaktır. medyaya göre

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın