medyauzmani.com

Coinbase önümüzdeki hafta küresel platformunu başlatabilir – World Digital Media News


Coinbaseuluslararası borsalar konusundaki çalışmalarını ilerletti. Geçtiğimiz haftalarda yeni bir kripto para borsası kuracağını duyuran kuruluş, Bermuda’dan izin aldığını açıklamıştı.

Borsanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, dijital ürünler için yasal çerçeve sağlayan Bermuda adasından işletme ruhsatı alındığı söylendi.

Fortune tarafından paylaşılan haberde yeni platformun önümüzdeki hafta açılabileceği doğrulandı. Coinbase’e yakın isimsiz bir kaynağa dayandırılan habere göre ABD merkezli kripto para borsası, yeni türev borsasını önümüzdeki hafta başlatacak.

Coinbase, küresel düzenleyici zorluklarla yeni bir platform üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu. Bu nedenle açık kanunların bulunmamasına yönelik açılan davalardan sonra piyasanın başka bir ülkeye göç etmesi için kapı aralanmıştır.

Sonuçta, türevlerle birlikte Coinbase’in BinanceBybit ve Bybit gibi sektördeki diğer büyük markalarla rekabet etme isteği bu alanda gösterildi. Bilindiği üzere ABD’deki yasalar gereği Coinbase kullanıcılardan işlem sağlayamıyor.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın