medyauzmani.com

Coinbase ve Google Cloud İş Ortakları Web3’ü Tanıtacak


Coin Journal, bir basın bülteninden öğrendiğine göre, Coinbase ve Google Cloud, dinamik olarak gelişen Web3 ekosistemini ilerletmek için uzun vadeli bir stratejik ortaklığa girdi.

Bu ortaklık kapsamında Google Cloud, gelişmiş veri alışverişi ve veri hizmetlerinin geliştirilmesi için Coinbase’in stratejik bulut sağlayıcısı olacak.

Ölçekte Blockchain veri işleme

Coinbase, Google Cloud’un güçlü bilgi işlem platformunu kullanarak blok zinciri verilerini işleyecek ve yüksek kaliteli bir fiber optik ağ kullanarak küresel kripto hizmetinin erişimini artıracak.

Önde gelen kripto para borsası aynı zamanda Google’ın güvenilir altyapısını kullanarak kendi küresel veri platformunu geliştirecek ve müşterilerine dijital varlıklara ML tabanlı bilgi vermek için önde gelen analitik ve veri teknolojilerini kullanacak.

Coinbase Commerce aracılığıyla Kripto Para Birimi ile Ödeme

Web3 ekosistemindekilerden başlayarak bazı Google Cloud kullanıcıları, bulut hizmetleri için kripto para birimi ile ödeme yapabilir. Coinbase Commerce, dünyanın dört bir yanındaki tüccarların kripto para birimi ödemelerini merkezi olmayan bir şekilde kabul etmelerini sağlar.

Web3 sistemleri anında başlatma

Ortaklık ayrıca Web3 geliştiricilerine Coinbase Bulut Düğümleri tarafından desteklenen BigQuery kripto veri kümelerine erişim sağlayacak. Bu, geliştiricilerin karmaşık ve pahalı altyapıya başvurmadan Web3 tabanlı sistemleri anında ve güvenilir bir şekilde çalıştırmasını sağlayacaktır.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong şunları söyledi:

Google Cloud Coinbase’in Web3’e yeni bir kullanıcı grubu getirmeyi ve geliştiriciler için sağlam çözümler sağlamayı seçmesinden memnunuz. 14.500 kurumsal müşterisi ve 100 milyondan fazla yetkili kullanıcısı olan Coinbase, on yıldan fazla bir süredir endüstri lideri zincir üstü ürünler yaratmak için harcadı. Daha iyi bir ortak düşünemiyoruz.

Google Cloud CEO’su Thomas Kurian şunları ekledi:

Coinbase ile ortaklık, geliştiricilerin Web3’ü daha hızlı ve daha verimli bir şekilde oluşturmasına yardımcı olacak. Web3 müşterilerinin iş ortağını ve ekosistemini desteklemeye hazırız. Web3 alanındaki yeniliklere odaklanabilmeleri için tüm müşterilerimizin güvenlik, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve veri hizmetlerimizden yararlanmalarını sorunsuz hale getirmek istiyoruz.

Google ayrıca raporlama, güvenli saklama ve diğer kurumsal kripto hizmetleri için Coinbase Prime’ı kullanacak.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın