medyauzmani.com

CoinMarketCap’in ünlü araştırmasına göre Polygon (MATIC) Ekim ayında bu seviyede


Kripto para grubu, en popüler altcoinlerden biri olan Polygon (MATIC) için 31 Ekim 2022 tarihine kadar yüksek bir fiyat belirledi. Polygon (MATIC), özellikle yakın zamanda teyit edilen ortaklık gibi son gelişmeler sayesinde heyecan verici zamanlara doğru gidiyor gibi görünüyor. Ethereum belirteci L2 ve Robinhood ticaret platformu arasında. Detaylar burada…

Poligondan Beklentiler (MATIC)

Özellikle, Polygon, MATIC’in fiyatı üzerinde önemli bir etkisi olan tanınmış kripto borsası Robinhood ile bir ortaklık ilan etti. Son duyuru, perde arkasında yaşanan hızlı gelişmeyi gösteriyor. Kripto para piyasasının oynaklığı göz önüne alındığında, yatırımcılar şimdi MATIC jetonunun yakın gelecekte hangi fiyata satacağını merak ediyor.

Finbold tarafından 29 Eylül’de CoinMarketCap’in “Fiyat Tahminleri” aracında bir aralık tahmini kullanılarak toplanan verilere göre, Polygon’un (MATIC) 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,885 $ fiyatla işlem görmesi bekleniyor. Tahmin, yayınlandığı tarihte 3,713 oyla yapılmış olması nedeniyle %18,56 veya + 0,13 $’lık bir artışı temsil ediyor.

çokgen

Özellikle 27 Eylül’de Robinhood, Web3 cüzdanının Polygon’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Heyecan verici duyuruya rağmen, MATIC tokeninin fiyatında önemli bir değişiklik olmadı. Buna rağmen, yeni uygulamanın sonunda yatırımcılar için olumlu bir değişime yol açması ihtimali var. MATIC duyarlılık endeksi son dört haftadır rekor düşük seviyelerde.

Çokgen ağaç analizi aşağıdaki gibidir. Yavaş çalışmasına rağmen, MATIC’in son gelişimi heyecan verici. Özellikle sonunda MATIC’in performansını iyileştirme potansiyeline sahiptir. Şu anda, Polygon, gün içinde %0,54 ve geçen hafta %0,71 düşüşle 0,735 $ seviyesinde işlem görüyor. Son olarak, CoinMarketCap ve Finbold’dan alınan verilere göre, MATIC’in yayınlandığı tarihte 6,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri var; Ekim sonuna kadar tamir edip etmeyeceklerini zaman gösterecek.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın