medyauzmani.com

Corite, İngiliz rapçi Central Cee için NFT’lere ev sahipliği yapıyor


  • Corite, sanatçıların para toplamasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Web3 etkileşim platformudur.
  • Corite, bugüne kadar hayran kampanyaları aracılığıyla sanatçıları için bir milyon doların üzerinde para topladı.
  • Şu anda 100.000’den fazla kullanıcısı var.

İsveçli müzik ve teknoloji girişimi Corite, hayranların İngiliz rapçi Central Cee’nin şarkılarından pay almalarını sağlayacak bir NFT satışına ev sahipliği yapacak. Satıcı, Kıdemli Yapımcı Young Chencs ve satış, 6-For-6 ve Little Bit of This gibi şovları içerecek.

Satış NFT’ler kullanılarak gerçekleştirilecek ve 26 Nisan’da en sadık ve aktif hayranlara bir ön satış sunulacak. Hayranlar, özel “Görevler” aracılığıyla Taraftar Gücü kazanabilecek ve ön satışlara erişmek için birikmiş Taraftar Gücünü kullanabilecek. .

küret nedir?

Corite, yeni ve eski sanatçıların yalnızca hayranlarının yardımıyla müzik yayınları için para toplamasına olanak tanıyan bir Web3 hayran paylaşım platformudur. Corite, sanatçıların fikri mülkiyet haklarını veya gelirlerinden aslan payını almadan tanıtım yapmasına, topluluk oluşturmasına ve müzik dağıtmasına yardımcı olur.

Proje, dünyaca ünlü DJ Alan Walker, Beyonce, yapımcı Usher Rico Love ve Disney yıldızı Emery Kelly ile yaptığı işbirlikleriyle biliniyor.

Corite’nin CO Blockchain Platformu

Corite’nin CO Blockchain platformunun halihazırda 100.000’den fazla kullanıcısı var. Kesinlikle herhangi bir sanatçı, Corite’nin web sitesinde bir başvuru formu doldurabilir ve Corite’tan tohum finansmanı ve pazarlama desteği alma ve daha fazla ödev oluşturmaya yardımcı olma şansına sahip olabilir.

Ödev, sanatçının veya küretin değeri veya yaratıcılığı için ödüllendirilmek istediği bir görevdir. Daha fazla insanın yeni bir şarkıyı duymasını sağlamak, bir sanatçının logosunu tasarlamak veya TikTok dansı yapmak olabilir. Gökyüzü sınırsızdır ve sanatçıdan sanatçıya ve zaman zaman değişir.

Central Cee’s Group Trails’in arkasındaki yaratıcı güç Young Chencs ve girişimci, Forbes 30 Under 30, COO ve Corite’nin Kurucu Ortağı Emily Olson’un ortak girişim hakkında söyledikleri.

Genç Chencs diyor ki:

“Dinleyicilere paralarını müziğe yatırma şansı vermek benim için ezber bozan bir şey. Bir sanatçı olarak geçimini sağlamak zor olabilir, bu yüzden sanatçılar ve yapımcılar için harika bir fırsat.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın