medyauzmani.com

Cosmos ATOM şimdi düşüş eğiliminde. Aşağıda ana teknik göstergeler bulunmaktadır


  • Cosmoverse etkinliği, zincirler arası güvenlik de dahil olmak üzere yeni gelişmeler vaat etti

  • Orijinal ATOM Cosmos jetonu etkinlikten sonra düşüyor

  • ATOM düşüş eğiliminde, ancak teknik seviyeler konusunda dikkatli olmalıyız

Cosmos ATOM/USD’de pozisyon eklemeyi düşünüyorsanız, ana teknik göstergeler ikna edici olmayabilir. Elbette ATOM, Haziran ayından bu yana en güçlü kripto para birimlerinden biri oldu. Sektördeki tüm ayı bayraklarına yükseliş trendinde kalmaları için meydan okudu. Ancak, şimdi neredeyse 4 aylık yükseliş çizgisinin altına düştü.

ATOM’un kazanımlarının 26-28 Eylül’de gerçekleşen Cosmoverse konferansından önce geldiğini hepimiz biliyoruz. Konferans teknik incelemesinin yayınlanması, Cosmos ekosistemi için önemli yardımcı programlar önermektedir. Cosmos 2.0 olarak da adlandırılan geliştirme, zincirler arası bir güvenlik özelliği sunacak. Güvenlik özelliği, kullanıcılar için uzun süredir devam eden bir sorun olmuştur. Teknik inceleme ayrıca, yayın planında ve orijinal simge olan ATOM’un yardımcı programında değişiklik yapılmasını gerektirir. Bu değişiklikler en azından bekleniyordu, bu nedenle orijinal token konferanstan önce kazanıyordu.

Şimdi temellere dönersek, yatırımcıların varlıkları beklenen açıklamalardan önce fiyatladığı biliniyor. Cosmos 2.0, ekosistemde önemli iyileştirmeler vaat ederken, kısa vadeli spekülasyonlar azalmış gibi görünüyor. Böylece ATOM, Cosmoverse etkinliğinden bir hafta önce 16.95 dolardan 12.68 dolardan işlem görüyor.

Atom, Haziran ayından bu yana ilk kez yükseliş çizgisini kaybetti

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

ATOM’u eToro ile bugün satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

ATOM’u Binance ile bugün satın alın

Kaynak – TradingView

Yükseliş çizgisinin altına kayma, ATOM için aşağı yönlü bir hareketi onaylar. Düşüş, ATOM’un önemli bir desteği 13,3 dolardan kaybetmesinden sonra gerçekleşti. Ancak, boğalar iyimser kalmalı.

ATOM 12,0 dolardan başka bir destek seviyesine düştü, ancak boğalar seviyeyi koruyor. Jeton seviyenin biraz üzerinde iyileşti. RSI, aşırı satım koşulları olmadan hafifçe yukarı gösteriyor.

kapanış düşünceleri

Kripto para birimi biraz istikrar gösterse de, henüz ATOM satın alma zamanı değil. 12,0 dolar ve 13,3 dolar, yukarı yönlü geri dönüş sinyalleri için izlenecek seviyelerdir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın